reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reakcja na zmianę światła

89karola80

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Październik 2019
Postów
541
Hej dziewczyny 🖐️
Proszę o poradę dot.synka (14 tydzien)
Synek od początku dziwnie (wg mnie) reaguje na zmianę światła. Jak wychodzimy z jasnego (światło dzienne) do ciemnego (rolety) pokoju. Robi wtedy taki wytrzeszcz gałek i ogólnie jest takim dzieckiem zlęknionym (np.jak się szybko do niego podejdzie też tak robi, albo jak bawi się sam i nagle się nad nim pochyle) . Czy to normalna reakcja? Wasze maluszki też tak robiły? Synek robi tak od urodzenia. Myślałam, że z tego wyrośnie (w sensie jak skończy 3 miesiące) ;)
Dziękuję 🌷
 
reklama
Rozwiązanie
Nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie ze to bylo w kilku pierwszych miesiacach zycia, chyba w okolicach 6 msc juz nie, ale pewna nie jestem. W kazdym razie rozmawialam o tym z pediatra i mowila, ze jesli tak jest w sytuacjach pobudzenia niemowlaka pod wplywem jakiegos bodzca, to jest OK. Jedynie gdyby caly czas tak bylo z oczami, to wtedy do konsultacji z neurologiem, wiec mysle ze nie masz sie czym martwic.
Dziękuję 🌷
Synek był badany neurologiczne, więc pewnie potrzeba czasu 👍🏻☺️
Nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie ze to bylo w kilku pierwszych miesiacach zycia, chyba w okolicach 6 msc juz nie, ale pewna nie jestem. W kazdym razie rozmawialam o tym z pediatra i mowila, ze jesli tak jest w sytuacjach pobudzenia niemowlaka pod wplywem jakiegos bodzca, to jest OK. Jedynie gdyby caly czas tak bylo z oczami, to wtedy do konsultacji z neurologiem, wiec mysle ze nie masz sie czym martwic.
 
Nie pamietam dokladnie, ale wydaje mi sie ze to bylo w kilku pierwszych miesiacach zycia, chyba w okolicach 6 msc juz nie, ale pewna nie jestem. W kazdym razie rozmawialam o tym z pediatra i mowila, ze jesli tak jest w sytuacjach pobudzenia niemowlaka pod wplywem jakiegos bodzca, to jest OK. Jedynie gdyby caly czas tak bylo z oczami, to wtedy do konsultacji z neurologiem, wiec mysle ze nie masz sie czym martwic.
Dziękuję 🌷
Synek był badany neurologiczne, więc pewnie potrzeba czasu 👍🏻☺️
 
Rozwiązanie
Do góry