reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rectocele po porodzie sn.

We Francji takie wizyty są refundowane i ogólnie jest większa świadomość na ten temat. A u nas... właśnie zazwyczaj kobiety dowiadują się dopiero jak już wystąpi jakiś problem albo dopiero po porodzie. Zero profilaktyki. Na szczęście wszystko jest do odrobienia. Jeśli ćwiczenia Ci pomagają to super, znaczy, że nie ma trwałych uszkodzeń. A która to ciąża u Ciebie? Ja będę chodzić do fizjo profilaktycznie z myślą o kolejnej ciąży.
 
reklama
We Francji takie wizyty są refundowane i ogólnie jest większa świadomość na ten temat. A u nas... właśnie zazwyczaj kobiety dowiadują się dopiero jak już wystąpi jakiś problem albo dopiero po porodzie. Zero profilaktyki. Na szczęście wszystko jest do odrobienia. Jeśli ćwiczenia Ci pomagają to super, znaczy, że nie ma trwałych uszkodzeń. A która to ciąża u Ciebie? Ja będę chodzić do fizjo profilaktycznie z myślą o kolejnej ciąży.
Pierwsza ciąża, powód wywoływany balonikiem i oxy z powodu małowodzia w 39 tygodniu.
 
Hej. Mam niestety chyba to samo. W listopadzie mialam wielkie zaparcia i od tego czasu cos wychodzi mi z pochwy. Ja rodziłam w sierpniu 2019 r sn z nacieciem i od tego czasu mam problemy z nietrzymaniem moczu. Cwiczylam mięśnie Kręgla i juz było lepiej i nagle cos takiego sie porobilo. Nie wiem gdzie mam pójść, do jakiego lekarza by mi pomógł. Nie chce operacji bo jestem jeszcze mloda ale cos musze z tym zrobić bo to mi bardzo przeszkadza.
 
Hej. Mam niestety chyba to samo. W listopadzie mialam wielkie zaparcia i od tego czasu cos wychodzi mi z pochwy. Ja rodziłam w sierpniu 2019 r sn z nacieciem i od tego czasu mam problemy z nietrzymaniem moczu. Cwiczylam mięśnie Kręgla i juz było lepiej i nagle cos takiego sie porobilo. Nie wiem gdzie mam pójść, do jakiego lekarza by mi pomógł. Nie chce operacji bo jestem jeszcze mloda ale cos musze z tym zrobić bo to mi bardzo przeszkadza.
 
Hej, możesz dać znać na czym stanęło? Jak sobie z tym poradziłaś? Mi moja fizjo nie robiła elektrostymulacji ani nie mówiła że to mam dlatego ja zmieniam, bo tylko ciągnęła mnie na kase. Przykre to ale prawdziwe... Zastanawiam się czy fizjoterapia mi te wybrzuszenia odwróci. Boję się bo raz jest lepiej raz gorzej. Teraz mnie aż kość ogonowa boli.
 
Do góry