reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rejestracja w Urzędzie pracy

RissRose

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
180
Cześć dziewczyny, rejestrowała się któraś z Was niedawno w Urzędzie pracy? Mam dwa pytania. W internecie piszę, że wymagają świadectwa ostatniej pracy, niestety zgubiłam świadectwo.... Umowa wystarczy? No i nie będę ukrywać z racji tego, że w ciąży mój pracodawca niezle mnie załatwił i nie przedłużył umowy, aktualnie nie mam macierzyńskiego, nie jestem ubezpieczona, więc najbardziej zależy mi właśnie na ubezpieczeniu. Teraz na pewno nie rozpocznę pracy bo mam 3 miesieczne dziecko. Do pracy chce wrócić jak będzie mieć roczek. W urzędzie mam wprost powiedzieć, że chodzi mi o ubezpieczenie? Czy zostanie to zle przyjęte? ( wyprzedzając pytanie - nie ma kto mnie ubezpieczyć)
 
reklama
Słucham Cie ??? Cale życie pracowałam zwolniono mnie w 2 miesiącu ciąży! Jak tak możesz mnie obrażać?????
Nikt cię nie obraża, rejestrując się w up podpisujesz pod odpowiedzialnością, że jesteś zdolna i gotowa do podjęcia pracy [emoji2370] nowy rok, nowa kasa na różne formy więc na pewno będą ci coś proponować a odmówić nie możesz [emoji2370]
 
Nikt cię nie obraża, rejestrując się w up podpisujesz pod odpowiedzialnością, że jesteś zdolna i gotowa do podjęcia pracy [emoji2370] nowy rok, nowa kasa na różne formy więc na pewno będą ci coś proponować a odmówić nie możesz [emoji2370]
a jak odmówi to ją wyrejestruja
 
Nikt cię nie obraża, rejestrując się w up podpisujesz pod odpowiedzialnością, że jesteś zdolna i gotowa do podjęcia pracy [emoji2370] nowy rok, nowa kasa na różne formy więc na pewno będą ci coś proponować a odmówić nie możesz [emoji2370]
Obraza pisząc do mnie, że jestem " darmozjadem" bo nigdy nim nie byłam i nigdy nie będę, wiem co to ciężka praca i jakas kobieta nie będzie mnie tak nazywać... Zadałam tylko pytanie, nie potrzebuje komentowania...
 
reklama
Obraza pisząc do mnie, że jestem " darmozjadem" bo nigdy nim nie byłam i nigdy nie będę, wiem co to ciężka praca i jakas kobieta nie będzie mnie tak nazywać... Zadałam tylko pytanie, nie potrzebuje komentowania...
zapisując się do urzędu po ubezpieczenie, tylko po to to tak to wygląda. Jezeli masz męża to on może Cię dopisać do siebie.
 
Do góry