reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

reklama
@Nikooś cieszę się że dzidzia rośnie :) a różnica z om się nie przejmuj, popatrz jak to wyglądało u mnie.

Dziewczyny, ja już św wizycie i jestem w szoku i nie wiem co mam wam napisać... Zacznę tak. Wg om 11+5, wg wielkości z poprzedniego usg powinno być 10+6 a na dzisiejszym usg wyszło 12+2!!!! Dzidziuś ma 51mm, kopie jak szalony! Termin mi się przesunął na 29.04. Jestem w totalnym szoku! Oczywiście już się zastanawiam czy to normalne... Ehh, cała ja. Serduszko pięknie bije, nie wiem ile na minutę ale na ucho równie pięknie jak poprzednio :) lekarka się śmieje że nie będę miała spokojnego dziecka :p powiedziała też że coś dużo tego między nogami, ale to jeszcze za wcześnie żeby mówić czy ma rację ;)
 
A tu mój lobuziak mały ;)
 

Załączniki

  • DSC_0353.JPG
    DSC_0353.JPG
    1,3 MB · Wyświetleń: 111
reklama
Do góry