Elżbietka
mother of two sons&angel
dziś sie dowiedziałam, ze mój mąz pracuje z bratem mistrza cukirnictwa Polski, który ma swoją cukiernie w warszawie. no ale pewno też policzy jak na mistrza przystało
heh, chyab zamówię zwykły tort, z w kształcie ksiazeczki albo serduszka. no bo nie bede wywalac min 150 zł na sam tort

heh, chyab zamówię zwykły tort, z w kształcie ksiazeczki albo serduszka. no bo nie bede wywalac min 150 zł na sam tort



.Zastanawiam sie czy zamowic w cukierni czy u kolegi ktory piecze na co dzien dla restauracji.Mialam okazje sprobowac specjalnie dobranego smakowo i ladnie ozdobionego na moja imprezke pozegnalna
,ale jeszcze dwa tygodnie i moze sie zgodzi.W koncu to na Dominika roczek,ktorego bardzo lubi
.