reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż (PIERWSZE URODZINKI)

reklama
Olu u Nas zawsze na roczke dawało si eod wybory różaniec,paszport,kasę,kieliszek i cos jeszcze ale tez nie pamiętam.:baffled:...kurczę zazdroszczę Wam tego miejsca w ogrodzie,macie możliwości do zrobienia imprezki na dworze,ja to moge pomarzyć bo mama mieszka w bloku więc nici..no ale będziey mysleć...:tak::tak:
 
My również planujemy urodziny Zuzi na powietrzu,tj.w ogrodzie ale nie u nas(my mamy jeszcze totalny nieład)tylko u moich Rodziców-oni mają piękny ogród i duuuuużą altanę w stylu góralskim i pojemnego grilla bo jak nic dania z niego będą wodzące...A i ludzi sporo będzie-może nie tyle co na cgrzcinach ale do 30 spokojnie dobijemy...Już się cieszę natę imprezkę...

A co do prezentów to my chcemy kupić Zuzi plac zabaw z piaskownicą.zjeżdżalnią,domkiem i huśtawkami-taki plastikowy dla maluchów.Moi Rodzice mają dla Niuni jakąś niespodziankę-nie chcą zdradzić co a chrzestna ma kupić jeździk-pchacz.Drudzy dziadkowie i chrzestny jak zwykle nic nie wspominają i o nic nie pytają więc niczego szczególnego z tej strony się nie spodziwwamy...Reszta Rodzinki raczej kaskę da...
 
Ja połączę roczek Szymka z moimi okrągłymi (czytaj : osiemnastymi :-)) urodzinami, bo teściowie zapowiedzieli ,że nie będą przyjeżdżać dwa razy. Oczywiście gwiazdą będzie tylko i wyłącznie Szymon. Już rozglądam się za dekoracjami, a jest tego całe mnóstwo. Jeśli będzie ładna pogoda, to także zrobimi imprezkę u moich rodziców na ogrodzie. Chciałabym także zamówić mszę i poświęcić na niej Biblię albo obrazek rodziny świętej dla małego. Z tą mszą, to chyma muszę już myśleć, bo jak pójdę w lipcu, to mnie zapisze na listopad :-).
 
My z Zuzią siły rzeczy musimy mieć razem urodziny bo bez mała tego samego dnia lipca sie urodziłyśmy-z różnicą tylko kilku lat;-);-);-)
 
Kociu ale fajnie:tak:...te kilka latek to nie ważne jest hehe..będziesz swiętowac roczek swój i Zuzi hihi:laugh2:
 
Kociu to ci się udało:tak: fajna sprawa a przy okazji córcia zawsze będzie pamiętała kiedy mamusia ma urodzinki ;-):tak:
 
:-) Super Wam sie udalo Kociu.ja mialam termin na moje urodziny ale Witek sie wycwanil i poczekal jeszcze pare dni.
Ja tez ostatnio myslalam juz o urodzinkach.Chcialabym zeby ktos z rodzinki kupil Witusiowi taki jezdzik-pchacz no moze rowerek dla maluszkow.Ale to sa tylko moje marzenia.Moze moi rodzice kupia cos fajnego a tesciowa znajac zycie da kase bo nie umie nic kupic.Co do imprezki to jesli bedzie ladnie to tez na dworze zrobie, obowiazkowo beda balony , lody ciasto i (jak bedzie ladnie) grill.Nie myslalam o tym ale teraz jak czytam wasze pomysly to tez chyba zrobie jakas wieksza imprezke.Zawsze wszystko skromnie robie a tu chodzi przeciez o Witka.:zawstydzona/y:jestem paskudna ale jesli zaprosze wiecej ludzi to maly w koncu dostanie jakies prezenty bo tak to tylko jeden od moich rodzicow i kasa od tesciowej;-)
 
reklama
Kociu rewelacja z tymi Waszymi wspolnymi urodzinkami :-D.
Jejku a ten plac zabaw to poprostu super pomysl. Ja kurcze ogladalam taki domek plastikowy i ceny cos kolo 1 500 zł za sam domek, zjezdzalnia 800! Jezu co za ceny.
Ale slicznosci teraz dla dzieciaczkow robia!!!:tak:.
Co do piaskownicy i hustaweczki to moj mezulek Kaji bedzie musial wlasnorecznie robic ;-), ale cieszy sie z tego, bo dumny z cory!.

Aneczko, pewnie, zrob duza imprezy, abyscie potem mieli co wspominac z Witusiem!! A co do tesciowej to moze lepiej ze da kase nizby miala kupic cos co w ogole by sie nie przydalo ;-).
 
Do góry