reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż (PIERWSZE URODZINKI)

Ja tez jescze niewiem jak i co zorganizuje napewno bedzie torcik ze zdjeciem niunki ,masa ludzi bo samych wujkow i cioc sie nazbiera a najwiekszym prezentem bedzie chyba obecnosc Tatusia oby dostal na ten dzien przepustke;-)
 
reklama
Ojoj, ale macie super plany :tak:My w tym roku zrobimy roczek Tymkowi dwa razy. Wyjeżdżamy do moich rodziców i tam zrobimy pierwszy roczek (tam mieszka ojciec chrzestny) Potem wrócimy do siebie i zrobimy drugie urodzinki (bo tutaj mieszka matka chrzestna). Niestety nie możemy zgrać razem obojga chrzestnych. Jeszcze nie planujemy jak dokładnie będą te imprezki wyglądać. Będą wakacje, wielu potencjalnych gości rozjedzie sie na wczasy:baffled:. Zobaczymy.
 
A my juz postanowilismy ze Allanek dostanie od nas mebelki do pokoiku! Bedzie to stoliczek i krzeselka takie dla malutkich dzieci! Na prezentyx powyzej 1000 nas nie stac i mysle ze tez jest jeszcze na to czas bo dzieci i tak niewiele z tego zapamietaja (wiem po konsultacji ze znajomymi). Mysle, ze Allanek sie ucieszy!!!
Dziadkowie, to znaczy moi rodzice dadzua kase bo juz zapowiedzieli wiec sadze, ze troszke zwiekszy sie stan Allankowego konta!!
 
super prezent Kreciku! Bardzo praktyczny i fajny,szkoda,że my nie mamy narazie pokoiku dla maluszka...
Piszcie,jakie macie pomysły na prezenty,nie muszą być drogie!
 
Po doświadczeniach z DD,uważam,że moje dziecko ma dośc zabawek;-):tak: i w naszym pokoju już o własne nogi mozna się zabić:-D;-) także też reflektujemy na bilety NBP dla malucha,jak przyjdzie czas to sie mu coś kupi fajnego za tą kwotę,chyba,że ktoś z szanownych gości będzie miał zyczenie kupić prezent to listę rzeczy ABSOLUTNIE NIEZBĘDNYCH;-) mam już w pogotowiu:-) Robicie albo kupujecie zaproszenia na roczek?
 
Ola ja się zastanwiam wlaśnie nad zaproszeniami i chyba z braku czasu jednak kupię..chcoiaż mam kilka fajnych pomysłow żeby zrobić zaproszenia z Wikuni zdjęciem...:-)
 
Rany!Ale ja jestem sierota:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:!!!Zuzka codzień bawi się takimi klocuszkami,wrzucajc je do ryby!Nawet ostatni dokupywałam jej paczkę"farmę"...Dzięki Oleńko!
 
reklama
Do góry