reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż (PIERWSZE URODZINKI)

Co powiedcie na taki prezent na roczek??? Jest to taka miarka na sciane gdzie zaznacza sie wzrost dziecka!!! Laila sie pytala co Allankowi na roczek kupic i chyba jej to zlece!!!
 
reklama
Fajne macie pomysly:tak:
My chcemy zeby rodzice kupili Witkowi prawdziwego duzego konia na biegunach.Za kazdym razem jak jestesmy w hurtowni z artykulami dla dzieci to maly az pieje jak widzi te koniki.Przytula sie do nich i smieje w glos jak go bujamy:-)
 
Kasiullko,nocnik fajowy ale ja jednak jestem za zwykłymi nocnikami,żeby dziecku robienie siusiu czy kupki kojarzyło sie nie z zabawą i nagradzaniem go za to melodyjką,ale z naturalną i konieczną czynnością,ale to tylko moje zdanie :-)
 
reklama
Olu ja mam podobne zdanie jak Ty z tym nocniczkiem, ale moze akurat Mikolajek bedzie zachwycony!!!

A moj maz wymyslil ze mebelki damy Allankowi na inna okazje a teraz kupimy pamiatkowe, ladne sztucce dla dzieci! Damy na nich wygrawerowac imie i bedzie to pamiatka na cale zycie! Wiem ze tutaj sie wlasnie cos takiego dzieciom prezentuje i mysle ze ten pomysl jest super!!! Jak juz wiele z nas zauwazylo, zabawki czesto ida w odstawke a taka pamiatka bedzie "rosla" razem z naszymi dziecmi!!!
Jeszcze nie wiem na jaki model sie zdecydujemy ale wstawiam wam fotki zebyscie choc dla przykladu wiedzialy o co chodzi!!!
 
Do góry