reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż (PIERWSZE URODZINKI)

Reamonn,aż tak szaleć nie będziemy;-)Znaleźliśmy taki komplecik-mały domek,zjeżdzalnia ,huśtawka,piaskownica,bujak za niecałe 1300 zł.Do tego dokupiliśmy dmuchany basenik i mam nadzieję,że Niunia się ucieszy...

A na przyszły rok zamówiliśmy już altankę z bali i moja Mama wymyśliła,że ten pan zbuduje też taki dorosły plac zabaw dla Niuni-właśnie z bali...Ale to chyba na trzeci roczek...Na razie plastikowy musi jej wystarczyć:tak::tak::tak:
 
reklama
Ale Waszego pomysłu z szetlandem nie przebijemy-super jest!!!Mario by chciał kupić Zuzi...Ale ja o kotach wiem duuuuużo a o konich nic...Tylko jeździć troszkę umiem(głupie określenie)i czyścić uwielbiam...

A co do kolczyków to i ja jak Dominika ten wybór pozostawię Zuzi...Ale nie powiem-rozkosznie u takich maleńkich księżniczek wyglądają...
 
Kociu,super prezent szykujecie,chociaż kosztowny,nie powiem;-) ale czego się nie robi dla naszych brzdąców,za jeden chociaż usmiech byśmy im nawet gwiazdkę z nieba zdjęli:tak: Ja na Allegro znalazłam domek z bajerami za...jedyne 4600 zł:szok::tak: My z Darkiem myslimy żeby przenieść z działki gospodarczej taki ciężki metalowy stary szkielet z hakami od huśtawki jego siostry,odnowić go,pomalować,kupić fajną bujaczkę,małą piaskownicę z regulowanym daszkiem,do tego mamy basenik dmuchany i chyba też będzie fajnie,a na kolejne urodzinki nie wiemy gdzie będziemy mieszkać i czy będziemy mieć kawałek działki ale wtedy pomyślimy ewentualnie nad czymś większym.
No to u was się podwójna imprezka szykuje!:tak:
 
Super pomysły na pierwsze urodzinki macie, ja myślałam o bardzo skromnym przyjęciu zależnie od pogody to na dworze albo w domu, chyba też zdecyduje się na tort z zdjęciem, dużo owoców i lekkie potrawy wymyśle pod mojego syna ;-) żeby mógł wszystkiego spróbować.
Gości będzie bardzo mało jakieś 4 osoby, nawet nie wiem czy ojciec Adrianka będzie bo jak narazie brak kontaktu z nim.
Co do prezentu to mam dylemat bo co jakiś czas zmieniam zdanie :confused: koncepcji mam wiele myślałam nad wyjazdem nad morze tylko my dwoje, jakiś rowerek jeźdździk, zabawka jakaś droższa ale sama nie wiem :confused:
 
Kurcze dziewczyny, aż Wam zazdroszczę tych domków z ogrodem, my mieszkamy w bloku i to w dodatku na 3 piętrze, więc takie prezenty, jak Kociu Twoje np. odpadają, chyba, że kupiłabym taki plac zabaw i postawiła na balkonie :-D:-D:-D

Co do roczku, niczego jeszcze nie planowałam, napewno będą w domciu, i napewno przyjedą Teście, i Rodzice Chrzestni Mikołajka, co do reszty szczegółów jeszcze nad niczym nie myślałam.:baffled:

Co do wyboru u nas wystawiamy na stół: książeczkę, pieniądze i kieliszek,
Swoją drogą ciekawe co wybierze oby nie kieliszek;-)

Wersji prezentów jest wiele. My z Grzesiem planujemy założyć młodemu książeczkę albo konto, i zbierać kasę na mieszkanie dla niego. To coś na zasadzie dawniejszych książeczek mieszkaniowych, pieniądze tam zdeponowane będzie miał albo na mieszkanko, albo na coś innego, wybór zostawie dla Niego, mam nadzieje jednak, że to będzie ta pierwsza opcja, bo z synową pod jednym dachem :wściekła/y: , no chyba, że synowa okazałaby się, któraś z naszych lipcowych ślicznotek ;-):-p:-D
 
Widze ze tu niezle imprezki szykujecie.My najprawdopodobniej zaprosimy 3 znajome parki z maluchami,co do prezentu to ten plac zabaw do ogrodu tak kusi,tym bardziej ze mamy duzo miejsca,tyle ze myslimy kiedys wracac do Pl...i jak tu sie z tym pozniej przeprowadzac..wiec zostaniemy raczej przy jezdziko-rowerku:)i hustawce.mysle ze spodoba sie naszej kruszynce.Do tego jakis ciekawy tort i pyszne potrawki dla maluchow:)jego goscie urodzinowi beda ok 2 miesiace mlodsi:)

a oto jezdziko-rowerek:) jaki wypatrzylismy..i znalezlismy tutaj w sklepie:)
8 w 1 JEźDZIK-ROWEREK,STOLIK EDUK.elektrDŹWIĘK (193489060) - Aukcje internetowe Allegro
 
Super pomysł Iwonko z tym Waszym prezencikiem dla Brianka :tak:, bardzo mi się podoba, nie jest tani, ale na takie możliwości to cena nie jest wygórowana, chyba odpapugujemy od Ciebie :-D:-p
 
A my mamy mały problem z tym placem zabaw...Chcieliśmy coś takiego...Ale...Już kilka osób w tym sam sprzedający powiedział,że to jednak dla troszkę starszych dzieci-takich dwuletnich a nawet trzylatków...I chyba w sumie racja...Bo poszliśmy na plac zabaw tego typu w Manufakturze i Zuzia była zainteresowana tylko huśtawką a najbardziej...piaskiem w piaskownicy...Chyba musimy na te urodzinki coś innego wymyślić...Bo w sumie po co ma stać i się tylko niszczyć...Sama nie wiem...
 
reklama
Ale huczne zabawy sie szykuja!! My nie wiemy co kupimy Allankowi ale on ma juz konto wiec moze jak mi nic do glowy nie przyjdzie to poprostu powiekszymy stan tego konta!
Co do imprezy to bedzie u nas duzo ludzi ( tak zamierzamy ) ale juz wiem ze chrzestnej nie pasuje i nie moze wziac wolnego! Ja nie bede przekladac urodzin ze wzgledu na nia bo sie okaze ze bede musiala Allankowe urodzinki swietowac z urodzinami tej wywloki czyt.tesciowej!!!
 
Do góry