reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż (PIERWSZE URODZINKI)

Na sekundke wpadam bo skolowana jestem dzisiaj...jak nic. Dostalam maila od kolezanki ktora ma coreczke z czerwca i wklejam linka zeby sie z wami podzielic co oni kupili malej na 1 urodzinki (taka ruda laleczke..mala jest akurat ruda):

Rubens Barn - Design Rubens Sweden AB - Little Rubens


Ja sama mam misia ktorego dostalam jak mialam rok i lezy u mnie w mieszkaniu i sluzy nadal jako poduszka. Mysle ze taki pluszak z tradycja to tez fajna rzecz.
 
reklama
ten temat to zupelna kopalnia pomyslow!

Jagusiu, swietne te lale! Mi podoba sie Maria, nawet troche do Kaji podobna, taka mała pyza... no i Kaja na drugie ma Maria :tak:.
Musze poszukac ja gdzies w Polsce!!! Jest rewelacyjna!

Megii te klocuszki tez super sprawa, tez nam sie bardzo spodobaly.

Szukam jeszcze ladnego albumu na zdjecia, czasem jest z opisami i miejscem na dodatkowe rzeczy jak odbicie stopki czy kosmyczek wloskow...
 
Jagusiu ekstra te lale są.:tak:....w weekend wybieramy sie do Szwecji wiec poszukam tej lali.....a ja też mam lalki jak miałam 2lata Tata mi przywiózł i do tej pory leżą....fajna pamiątka:-)
 
O...WIKI - jak bedziesz, to daj znac gdzie mozna kupic i ile kosztuje..jak znajdziesz oczywiscie. Ja chyba tez sie zdecyduje (na produkcie jest napisane ze od drugiego roku zycia ale mysle ze warto taka przytulanke na cale zycie zafundowac)!
 
ok Jagusiu jak znajdę to dam znac....co prawda nie będziemy w centrum Szwecji a raczej na obrzeżach ale mam nadzieje,że znajdę.....
A zapytaj znajomych jak oni kupili tą lalę bo może przez internet mozna....
 
Dziewczyny co Wy myślicie o robieniu urodzinek w innym dniu tzn..jeśli przypada w środku tygodnia to zrobic np w weekend.Wiki roczek przypada akurat na wtorek i kurcze pewnie będzie problem żeby wszyscy przyszli :-(.Ja chyba jestem za tym,żeby robić w dniu urodzin faktycznie a nie przekładać ,przynajmniej narazie :-)póżniej napewno Wikunia sama będzie przekładać żeby wyleczyć kaca po imprezce hehe:laugh2::laugh2:
 
Wiki Michał ma urodziny 13 a roczek będzemy robić dopiero 29 bo roczki w kościele są robione w ostatnią niedzielę m-ca u nas, więc 13 będziemy świętować we trójkę a imprezka z rodzinką niestety dopiero 2 tyg później ale to może i lepiej bo Misiek będzie 2 razy świętował swoje pierwsze urodzinki :tak:.
 
No tak nie ma to jak podwójne świętowanie i podwójne prezenty...:tak:;-)
My robimy sami zaproszeni ana roczek a dokładniej to Wikunia zrobi.;-)..kupie jej kredki albo mazaki dam kartke i niech sobie rysuje,potem wkleje jej zdjęcie i w środku wyjasnie co ona tam nabazgroliła hehe :laugh2::laugh2:bo nikt si nie domysli..stweirdziłam,że tak będzie oryginalniej niz kupowac w sklepie......:confused:
 
Wiki, nam wypada 26.07 w czwartek, na pewno przelozymy na weekend gdyz wtedy przyjada goscie, ale mysle ze i tak jakos bedziemy swietowac w czwartek.
Gdzies sobie razem pojdedziemy z czego nawet bardziej sie ciesze, gdyz ten dzien jest specjalny dla nas wszystkich... nie tylko maluszkow ale i ich rodzicow.

Pomysl z zaproszeniem rewelacja :D:tak:
 
reklama
Olu ten "smoczek-szkatulka" to fajkny i oryginalny pomysl!! Mysle ze bedzie to udana pamiatka na pierwsze urodzinki!!!

Wiolu, woz policyjny na biegunach tez jest extra, na pewno spodoba sie Oskarkowi!!! Allanek ma swojego konika wiec juz nie bedziemy mu podobnych rzeczy kupowac, ale idea jest super!!!

Jagusiu te lale sa przeslodkie jednak mi odpada kupienie takiego cuda, no chyba ze dla synowej!!! hihihi

A co do urodzinek w inny dzien to my robimy chyba 7 lipca bo Allankowe urodzinki wypadaja w poniedzialek, czyli w ogole kicha!!! Wszycy wtedy pracuja! Wiem, ze w ten dzien zrobimy tylko dla uczczenia jego swieta, jakis torcik w malym gronie!!!
 
Do góry