reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczne dziecko bardzo źle śpi w nocy.

Razer69gaming

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2018
Postów
477
Mam do was pytanie, czy wasze dzieci śpią dobrze ? Czy macie jakąś metodę aby spały lepiej w nocy?

Moja córka skończy lada moment rok a w związku z tym ja od roku czasu śpię jakieś góra 3 czasem może zdarzyło się 4 godziny w nocy ( czasami nawet mniej ) .
Odkąd idą jej kolejne zęby , usypiam ją w wózku a potem przenoszę do łóżeczka. I niedługo zaczyna się wstawanie. Kręci się , czasem poplakuje aż w końcu wybudza. Wstaję , dam pić i zazwyczaj usypiała. Teraz jest już o wiele trudniej , muszę włożyć ją do wózka i wozić. Dopiero uda się i usnie. Nie potrafię spać, bo wciąż mnie wzywa , wstawanie nawet ponad 10-15 razy..mleko daje jej dwa razy w nocy - wtedy usnie na dłużej. Jestem już wykończona, czy miała któraś taki problem ?
 
reklama
Rozwiązanie
Mam do was pytanie, czy wasze dzieci śpią dobrze ? Czy macie jakąś metodę aby spały lepiej w nocy?

Moja córka skończy lada moment rok a w związku z tym ja od roku czasu śpię jakieś góra 3 czasem może zdarzyło się 4 godziny w nocy ( czasami nawet mniej ) .
Odkąd idą jej kolejne zęby , usypiam ją w wózku a potem przenoszę do łóżeczka. I niedługo zaczyna się wstawanie. Kręci się , czasem poplakuje aż w końcu wybudza. Wstaję , dam pić i zazwyczaj usypiała. Teraz jest już o wiele trudniej , muszę włożyć ją do wózka i wozić. Dopiero uda się i usnie. Nie potrafię spać, bo wciąż mnie wzywa , wstawanie nawet ponad 10-15 razy..mleko daje jej dwa razy w nocy - wtedy usnie na dłużej. Jestem już wykończona, czy miała któraś taki problem ?
Tez...
A probowalas brać ją do swojego łóżka? Mój miał etap, że strasznie budził się w nocy, po kilkanaście razy, czasem nawet co 20-30 min płakał. W końcu odpuścilam i zaczęliśmy spać razem. Uspokoił się i zaczął przesypiac nocki. Teraz zdarza się że śpi cała noc tj.od 19 do 6 rano w swoim łóżeczku, a czasem bierzemy go do nas. Nie walczymy, jak nie daje się odłożyć to śpi z nami. W ciągu dnia też jest wtedy spokojniejszy. Wiem, że to może nie jest najlepsza metoda, ale u nas działa, a to chyba najważniejsze
 
A probowalas brać ją do swojego łóżka? Mój miał etap, że strasznie budził się w nocy, po kilkanaście razy, czasem nawet co 20-30 min płakał. W końcu odpuścilam i zaczęliśmy spać razem. Uspokoił się i zaczął przesypiac nocki. Teraz zdarza się że śpi cała noc tj.od 19 do 6 rano w swoim łóżeczku, a czasem bierzemy go do nas. Nie walczymy, jak nie daje się odłożyć to śpi z nami. W ciągu dnia też jest wtedy spokojniejszy. Wiem, że to może nie jest najlepsza metoda, ale u nas działa, a to chyba najważniejsze
Córka właśnie nie usnęła by z nami . Ona uwielbia przestrzeń, nie przepada za tuleniem itd jak wzięłam ją do siebie to był płacz, uciekanie albo co najwyżej zabawa - spanie w ten sposób nie wchodzi w grę. :(
 
Mam do was pytanie, czy wasze dzieci śpią dobrze ? Czy macie jakąś metodę aby spały lepiej w nocy?

Moja córka skończy lada moment rok a w związku z tym ja od roku czasu śpię jakieś góra 3 czasem może zdarzyło się 4 godziny w nocy ( czasami nawet mniej ) .
Odkąd idą jej kolejne zęby , usypiam ją w wózku a potem przenoszę do łóżeczka. I niedługo zaczyna się wstawanie. Kręci się , czasem poplakuje aż w końcu wybudza. Wstaję , dam pić i zazwyczaj usypiała. Teraz jest już o wiele trudniej , muszę włożyć ją do wózka i wozić. Dopiero uda się i usnie. Nie potrafię spać, bo wciąż mnie wzywa , wstawanie nawet ponad 10-15 razy..mleko daje jej dwa razy w nocy - wtedy usnie na dłużej. Jestem już wykończona, czy miała któraś taki problem ?
Owszem. Przy całej trójce. KP nawet co 20-30min. Miałam trochę łatwiej, bo wzięłam do łóżka wyjęłam cyca i kimałam, ale i tak byłam zombie. Minęło. To trudny czas skoku. A za chwilę lęk separacyjny! Pewnie i zęby ;) Polecam blog Link do: Wymagajace.pl - Magdalena Komsta - Wymagajace.pl - Magdalena Komsta Dużo cennych porad na temat snu dziecka - od wpływu diety, przez czynniki zewnętrzne ale i o jego fizjologii. Może coś Wam pomoże.
 
Mam do was pytanie, czy wasze dzieci śpią dobrze ? Czy macie jakąś metodę aby spały lepiej w nocy?

Moja córka skończy lada moment rok a w związku z tym ja od roku czasu śpię jakieś góra 3 czasem może zdarzyło się 4 godziny w nocy ( czasami nawet mniej ) .
Odkąd idą jej kolejne zęby , usypiam ją w wózku a potem przenoszę do łóżeczka. I niedługo zaczyna się wstawanie. Kręci się , czasem poplakuje aż w końcu wybudza. Wstaję , dam pić i zazwyczaj usypiała. Teraz jest już o wiele trudniej , muszę włożyć ją do wózka i wozić. Dopiero uda się i usnie. Nie potrafię spać, bo wciąż mnie wzywa , wstawanie nawet ponad 10-15 razy..mleko daje jej dwa razy w nocy - wtedy usnie na dłużej. Jestem już wykończona, czy miała któraś taki problem ?
Tez to przechodzilam przy jednym z moich dzieci i coz moge doradzic - musisz to przezyc, z czasem minie ;)
Mojej wymagajacej corce zajelo to 2,5 roku gdy bez czestego poplakiwania i jeczenia przespala cala noc. Gdy karmilam piersia, corka juz wykazywala wzmozona chec bliskosci, karmilam pierdyliard razy na dobe, nauczylam sie zycia nietoperza i wytrwalam ponad rok, tyle ile corka chciala byc kp. Pozniej zaczal sie lek separacyjny i odreagowywanie noca poznawania swiata. Szlam zawsze do niej, tulilam, glaskalam, calowalam az usnela. Mlodsza corke po prostu bralam na troche do nas, a pozniej przekladalam, choc ona akurat ogolnie miala i ma dobry sen.
I wroce do punktu wyjscia - nalezy przetrwac ten czas.
 
Rozwiązanie
Do góry