reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam was wszystkie serdecznie.

Pojawiam się po długiej nieobecności ale co nieco nadrobiłam. Wszystkim zafasolkowanym:-) bardzo serdecznie gratuluję i życzę spokojnej ciąży i pozytywnego rozwiązania.
My czujemy się jak narazie pozytywnie, bez większych dolegliwości. Zaczęłam już kupować ciuszki i po prostu dostaję obłędu.




 
reklama
JADZIA- czesc fajnie ,ze sie dobrze czujecie:tak::-)
MAJQA- zycze zebyscie sie szybko pogodzili bo takie ciche dni bolą...
SORBUS- dziekuje Ci kochana;-):tak:no szkoda,ze mamy do siebie taki kawal...

ja wlasnie pije kakao bo na nic nie mam ochoty.zaraz bedzie Tomi-ojciec trojga dzieci:-D:-D:-D:-D
 
KOchane wróciłam od endokrynologa i jestem spokojna... TSH dalej podwyższone ale to dlatego, że trochę za wcześnie przyszłam i może się okazać, że nawet ta dawka 100 może być za duża, Ft4 w normie:biggrin2: Doktor powiedział żeby się nie stresować, wysypiać się bo to jest najważniejsze a hormonami się nie przejmować będzie dobrze:tak:

Marylka świetny ten tekst. Jeśli nie masz nic przeciwko zaraz go sobie wydrukuje i dam mężowi bo nieznośna jestem ostatnio i tam mi głupio:-( Powiedziałam mu dzisiaj,że próbowałam pozmywać w kuchni ale nie mogę tam wytrzymać bo od razu lecę do kibelka tak mi ni dobrze:-( To Moje Kochane powiedziało, że on się zajmie kuchnią żebym się nie martwiła:happy2:
pewno że możesz mi sergi dała ten tekst :) a widzisz jakiego masz mężusia fajnego :) a ze zołza ?? teraz Ci wolno :) byle z umiarem :)

już mi sie niechce siedzieć w pracy no ale trudno - w końcu musze na wózek zarobić no nie ?? :)
 
mama mi dziś Sergi napisała czy to czasem nie bliźniaki bo takie grube krechy ?? :):):):):):):):):):):)

a wiecie co wiekszość z was - cięzarówek albo ma albo miała na początku obawy czy wszystko ok - a ja jakoś nie mam nie mogłam uwieżyć ale jak już uwieżyłam to jestem jakaś mega spokojna i puki co mega pogodna i wierze że teraz już będzie wszystko ok
a może powinnam z tą radością poczekac do wizyty ??
 
Witam wszystkich. dzis mam 39 dzien cyklu, na okres sie nieczuje.mialam robione usg i wyszlo ze ten cykl byl bezowulacyjny. jesli nie dostane okresu za 2,3 dni to mam brac luteine przez 5 dni.czy ktoras tak miala?pomaga ta luteina?a jak juz sobie nia wywolam okres to czy nastepny cykl bedzie juz normalny czy dalej takie akcje moga byc?
u mnie cos dziwnego sie dzieje, odstawila tabl. anty w grudniu, od tego czasu staramy sie o dziecko ale bezowocnie.przez 8 miesiecy cykle mialam regularne 27-31 dni, okresy b. skape, bezbolesne, krotkie.w tym cykl wyjatkowo nie czulam tej owulacji, dostalismy z mezem 28 dnia cyklu grzybice (na ktora nigdy nie chorowalismy) i okresu nie widac. A jak wy mialiscie po odstawieniu tabl.?z reguly ma sie problem z okresem zaraz po odstawieniu tabl.a ja po 9 miesiecach mam problemy.

Kacha, ja raz w życiu brałam luteinę na wywołanie okresu i ona rzeczywiście Ci pomoże przywrócić @. Ja brałam przez 5 dni 2 razy dziennie dopochwowo. I dwa dni po skończeniu dostałam @. A Twój następny cykl będzie już normalnym cyklem, luteina nie wstrzyma Ci owulacji. Będzie ok.


misia, bardzo się cieszę, że Ft4 masz w porządku. To jest najważniejszy hormon w ciąży dla kobiet, które chorują na tarczycę. I na dodatek lekarz mówi, że wszystko będzie luks to na pewno tak będzie :) A ile teraz wynosiło Twoje TSH?

marylka, piękny ten tekst :) wzruszyłam się :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry