reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam drogie koleżanki :) dzisiaj tylko z doskoku, przenoszę punkt dowodzenia do kuchni:-D miłego dnia wszystkim :)
 
reklama
hej

kocurek : ale sie usmialam ze stratega :)

made : obiecuje ze wkleje fotki na chwile jak jakos cie zlapie obecna, tera zmaly ruch na forum, nie chce ich dlugo zostawiac na publciznym
a osoby ktore maja fb - zapraszam tam :)

DZIEWCZYNY ZYCZE WAM JUZ DZIS ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT W RODZINNEJ ATMOSFERZE !!!!!!!!!!
Pewnie ejszcze zajrze wieczorkiem :) Bo ja w kuchni nie planuje za dlugo siedziec w tym roku swieta studenckie ;)
 
hej :)

mnie wszystko przeszlo .. bol ucha i gardla tez :) dziwne ...

dzisiaj jeszcze na male zkupy i relax od jutra , bo pewnie cos trzeba bedzie w domu ogarnac jednak ...


Dzień dobry! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH! Jak dam radę to będę się dziś odzywać, ale marnie to widzę... :-)

Aha dopiero wczoraj dowiedziałam się, że jest odciągacz kataru KATAREK - podłącza się go do odkurzacza...podobno rewelacja...wyciąga katar nawet z zatok...tylko kosztuje z przesyłką około 50 zł - ma któraś jakieś doświadczenia z tym związane??

ja slyszalam o tym , ale mam w domu fride i tez daje rade wyciagnac teraz te gluty ogromne , bo katar dalej mamy niestety :wściekła/y:

hej hej

Asionek a widzisz przestraszyłaś się śmierdzącej roślinki i od razu ci przeszło;)))
a zebys wiedziala :-D


paulina - tragedii nie było, za to teraz knuje jakieś teorie spiskowe, że go zdradzam, że chcę odejść itp. Paranoja :no:
M rano pojechał do roboty - wróci 26 kole 11.30. A że Karola miała ospę - już strupki jej odpadają - to siedzimy sobie spokojnie w domu :tak:;-)

Miłego dnia wszystkim :tak:

hehe taki zazdrosny ?? :)
twoj tez nie bedzie w domu na Swieta ?? :( ehh ja tez sama niestety....

hej


DZIEWCZYNY ZYCZE WAM JUZ DZIS ZDROWYCH I WESOLYCH SWIAT W RODZINNEJ ATMOSFERZE !!!!!!!!!!
Pewnie ejszcze zajrze wieczorkiem :) Bo ja w kuchni nie planuje za dlugo siedziec w tym roku swieta studenckie ;)

i nawazajem :)
u mnie podobnie po studencku :)
 
hej dziewczynki


doczytałam ze nasza Sergi jest w w drodze na porodówkę! wiec maleństwo chce przyjść na świat przed Wigilia:) trzymajmy więc za nich mocno kciuki:)


a Wam kochane życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:)

pozdrawiam
 
Korzystając z okazji Świąt Bożego Narodzenia,
pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia
szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności
oraz każdego dnia w Nowym Roku
wiele uśmiechu i radości!


Snoopy-Christmas.jpg
SERGI &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
 
reklama
Kochane nasza Serg urodziła:-D:-D:-D:-D
Oto sms, którego dostałam w nocy
Cześć mam na imię Gabrysia.Urodziłam się o godz. 00.51 z wagą 3650g, siłami natury. Jestem najwspanialszym prezentem gwiazdkowym na świecie! Moja mama czuje się dobrze a tatuś pęka z dumy.

Kochane ja tak na szybko. życzę wam wesołych świąt spędzonych w cieple rodzinnym.

Ja mam dziś pogrzeb babci dlatego tak na szybko, przepraszam.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry