reklama

Rodzice, teściowie, dalsza rodzina

Od
1 Listopad 2016
Odpowiedzi
0
Cześć przyszłe i obecne mamuśki, jestem tutaj nowa, obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Chciałabym zapytać się kiedy o waszej ciąży dowiedzieli się wasi rodzice, teściowie, rodzeństwo, kuzynostwa i cała pozostała rodzina. W którym tygodniu ciąży zdecydowałyście się wszystkim powiedzieć? Dziękuję bardzo serdecznie za każdą odpowiedz :)

reklama

kinga30

Fanka BB :)
Od
20 Czerwiec 2016
Odpowiedzi
4
Rodzice, tesciowie, rodzeństwo odrazu. a reszcie już nie musiałam mówić roznioslo się po rodzinie dalszej☺

NaNa8

Fanka BB :)
Od
21 Kwiecień 2015
Odpowiedzi
3
Ja też kiedyś słyszałam o tym "zapeszeniu".
Ale.jak zaszłam w ciążę to zadzwoniłam i powiedziałam, niestety w 12 tyg. w dniu badań prenatalnych dowiedziałam się że serduszko nie bije.
W drugą ciążę zaszłam szybko, tym razem byłam ostrozniejsza. Mojej rodzinie powiedziałam, ale.wszyscy pozostali dowiedzieli się w 6miesiacu, bo zaczynało być widać brzuch.

Od
22 Sierpień 2015
Odpowiedzi
2
Ja powiedzialam gdzieś w 8tc gdy zalozono mi kartę ciąży a pozniej znajomym po3mc żeby nie zapeszać wlasnie

Od
31 Październik 2016
Odpowiedzi
0
MY powiedzieliśmy w ten sam dzień,w którym się sami dowiedzieliśmy. Obie ciąże były planowane i wyczekiwane więc nie mogliśmy wytrzymać żeby nie podzielić się tą cudowną wiadomością z najbliższymi :)

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test