reklama

Rodzice, teściowie, dalsza rodzina

Rozwiązania
0
Cześć przyszłe i obecne mamuśki, jestem tutaj nowa, obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Chciałabym zapytać się kiedy o waszej ciąży dowiedzieli się wasi rodzice, teściowie, rodzeństwo, kuzynostwa i cała pozostała rodzina. W którym tygodniu ciąży zdecydowałyście się wszystkim powiedzieć? Dziękuję bardzo serdecznie za każdą odpowiedz :)

reklama

olcia1718

Fanka BB :)
Rozwiązania
41
A co to za różnica? ;) ja tam odrazu powiedziałam rodzicom i najbliższym nie ma co ukrywać:)

NaNa8

Rozwiązania
3
Ja też kiedyś słyszałam o tym "zapeszeniu".
Ale.jak zaszłam w ciążę to zadzwoniłam i powiedziałam, niestety w 12 tyg. w dniu badań prenatalnych dowiedziałam się że serduszko nie bije.
W drugą ciążę zaszłam szybko, tym razem byłam ostrozniejsza. Mojej rodzinie powiedziałam, ale.wszyscy pozostali dowiedzieli się w 6miesiacu, bo zaczynało być widać brzuch.

NowaNatka

Rozwiązania
2
Ja powiedzialam gdzieś w 8tc gdy zalozono mi kartę ciąży a pozniej znajomym po3mc żeby nie zapeszać wlasnie

izik_89

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
W pierwszej ciąży po miesiącu, w drugiej w 4 miesiącu, kiedy brzuszek był już widoczny.

Rozwiązania
0
MY powiedzieliśmy w ten sam dzień,w którym się sami dowiedzieliśmy. Obie ciąże były planowane i wyczekiwane więc nie mogliśmy wytrzymać żeby nie podzielić się tą cudowną wiadomością z najbliższymi :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem