reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

reklama
Witamy - po tak długiej przerwie:):)(juz 3 podejście dzis, by Wam ogłosic nowinkę;):)- bo jak zasiadam do kompa - moaj Klaudia - jak jest baaardzo spokojnym dzidziusiem - zaczyna domagać sie swoich praw i odciaga mnie od kompa:)-
zaczne od tego - ze GRATULUJĘ WSZYTKIM MAMUSIOM !
Zanim nadrobie zaległosci i doczytam, kro kiedy pewnie minie troche czasu, poniewaz - cas na maxa wypelniony - wciaż pisze prace mgr, mąż ma sesję, no i najważniejsze - jest nas wiecej ;):) bo
jest z nami 5 -ty dzień NASZA KOCHANA KLAUDIA!!!!!!!!!!!
Mała urodziła sie 7 czerwca o g. 11 (cc - które wspomninam baaardzo miło i bezboleśnie - i kolejne dzieciaczki tez tak będe rodzić  :laugh:- opowiem wszystko ze szczególami poźniej) wazyła 3,5 kg i dł 58 cm -
(niezły klocek - nawet lekarza zszokowała- bo miala przeciez brzuszek był taki maly ;)
Jestesmy szcześliwi!!!! Czujemy sie znakomicie:) Karmie piersią (mala najpierw przyssala sie do mojego policzka zaraz po wyciagnieciu jej z brzuszka..a poxniej po kilku min-czyli po zwazeniu, wykąpaniu..itp do cyca:):)
Każdemu życzę równie miłych wrazen z porodu i opieki po!!!!!!!!!
 
Rusalko, jak cudownie, ze wszytko poszlo dobrze:)))))i cieszycie sie teraz Klaudysia... :) :) :) :)
opisz wrazenia z cesraki, jak tylko bedziesz miec troche czasu.
i fajnie ze Klaudysia tak spokojna:")))
 
gratulacje dla nowych mamusiek ;D

aska, wierz mi, ze....wiara czyni cuda :D jezeli sie naprawde gleboko ufa, ze bedzie dobrze to bedzie, nawet jezeli nie wszystko idzie gladko, to pozytywne nastawienie to 90% sukcesu :D

powodzenia i wiary we wlasne sily (naprawde mamy ich duuuuzo!!!)dla wszystkich czekajacych mamusiek!
 
Rusalko gratuluje Klaudysi i tak wspanialego porodu!!!

No popatrz taki maly brzuszek a taka duza corenka !!! ;D ;D
 
reklama
Rusałko, serdeczne gratulacje i dużo zdrówka!
A tak swoją drogą, to zadziwiające, że w takim małym brzuszku zmieściłaś dużą córcię, mój brzuszek też do dużych nie należał, i córcia maleńka.
 
Do góry