reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Witam wszystkie mamusie już i mamusie wkrótce!! Ja tylko na chwileczkę teraz zameldować posłusznie, że dzisiaj o 13 wróciłam do domu z moją piękną córeczką!! Urodziła się w sobotę, 10.06 pięć minut przed północą w dzielnej asyscie dumnego tatusia, miała 53 cm i 3050g - a straszono wielkoludem :) Dostała 10 punktów i jest bardzo zdrową i grzeczną panienką. Teraz obiecała pospać z 2-3 godzinki, żeby mam mogła się pochwalić ciotkom z BB :)

Jak już obczytam, co się działo, jak mnie nie było, to podam więcej szczegółów.

A to mój największy skarb kilka godzin po urodzeniu

naszacoreczka110620062ap.jpg
 
reklama
Dziewczyny, skoro nie ma odpowiedniego wątku to tutaj wyslijcie zdjęcia swoich skarbów, POCHWALCIE SIĘ TROSZKE I DAJCIE POPODZIWIAĆ !!!
Ja zamieszczam zdjecia Oliwki z dzisiaj, uwielbia tak spać z rękoma do góry  :)
 
Agaciulko - jak sobie slicznie spi malenka Twoja Oliwka....i jak ma fajnie raczki do gory...
Piekna coreczka:))))) :) :) :)
ahhh ja juz chce Mateuszka:))))) ;D ;D ;D
 
Anius gratulacje, slodziutka Twoja niunia !!!

Ja wiedzialam ze w weekend urodzilas bo nie przyszlas sie pozegnac przed planowanym szpitalem ;D ;D


Agaciulka, Oliwka przecudna i przeaparatka z tym spaniem z raczkami w gorze , usmialam sie zdrowo ;D ;D
 
RUSALKO gratulacje!!!
ANIASORSHA tak myslalam, ze od ciebie beda nastepne dobre wiesci ;D Gratulacje !!!!
Wszystkie czerwcowe dzieciaczki jak malowane ;D
 
reklama
Do góry