reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozdwojone Styczniówki 2007 i ich Maluszki :-)

reklama
A ja w końcu chciałam wkleić zdjęcie mojej małej córci, żeby mnie dopisano do listy:tak::-p.I może przypomne dane:Klaudusia urodziła się 22.01.2007 o godz.1.00, wymiary wazyła 3200, mierzyła 53 .Urodzona siłami natury, 10 pkt Apgar.Z góry dziekuję za dopisanie nas do listy:tak:
 

Załączniki

  • SSA50389.JPG
    SSA50389.JPG
    69 KB · Wyświetleń: 148
własnie przeglądałam pierwszego posta i tak fajnie pooglądać foty jak nasze maluchy dopiero co przyszly na swiat ... a teraz juz beda konczyc dwa latka:szok:
no i nas tez nie ma na liscie:blink::happy::rofl2:
 
Martuchaa rzeczywiście super. A jak miło wrócić do swojego pierwszego posta zaraz na początku pogaduch, jak to człowiek chwalił się 'fasolką". A teraz inny człowieczek zajął to zaszczytne miejsce.
 
Hey dziewczynki moge do Was dolaczyc?? Postaram sie nadrobic te stracone chwile:happy: Fajnie,ze powstal taki watek!!! Jestem mamusia Olivierka urodzonego 2 stycznia 2007 :-):tak::-):tak::-)
pozdrawiam Was
 
reklama
Do góry