reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

A mamo, @RoseGold ale masz przeboje... Dużo zdrówka dla córeczki, oby jej szybko przeszło [emoji110] najgorsze jak dzieci chorują, nie rozumiem dlaczego muszą tak cierpieć [emoji53]
Ja dziś się wyspałam, potem nawet miałam czas poleżeć po prostu w łóżku, bo pies spał do 10 [emoji16] zjadłam standardowo na śniadanie płatki z mlekiem, ale chyba mnie zaczyna od tego odrzucać, bo jakoś z niechęcią na to patrzę [emoji53] muszę od jutra wymyślić coś innego [emoji16]
Jeszcze potem muszę na zakupy, bo dwa dni wolnego to trzeba mieć co jeść, w sumie jutro jedziemy do znajomych na cały dzień, więc mnie ominie gotowanie, ale w poniedziałek już trzeba [emoji53]
Miłego dnia! [emoji6]

Korzystaj póki możesz z takiego leżenia, naprawdę polecam :D
 
reklama
Cześć dziewczyny. Proszę was pomóżcie mi lub doradzcie. Przed wczoraj miałam śluz jasnorozowy wczoraj na wkładce zobaczyłam odrobinę krwi ciemno czerwonej a dzisiaj to wygląda jak zaczynająca się miesiączka. Nic mnie nie boli. Dodam że dzisiaj mam dopiero 14dc i strasznie się zmrtwilam ponieważ mam takie coś pierwszy razy. Czym to może być spowodowane.? Dodam również że badania mam w porządku i tak jak ostatnio wspominałam już też mam wyrównana tarczyce.
 
Cześć dziewczyny. Proszę was pomóżcie mi lub doradzcie. Przed wczoraj miałam śluz jasnorozowy wczoraj na wkładce zobaczyłam odrobinę krwi ciemno czerwonej a dzisiaj to wygląda jak zaczynająca się miesiączka. Nic mnie nie boli. Dodam że dzisiaj mam dopiero 14dc i strasznie się zmrtwilam ponieważ mam takie coś pierwszy razy. Czym to może być spowodowane.? Dodam również że badania mam w porządku i tak jak ostatnio wspominałam już też mam wyrównana tarczyce.
Może jakiś krwiaczek się zrobił? Ewentualnie plamienie owulacyjne, chociaż wydaje mi się, że za mocne jak na owulacyjne.
 
Jestem po becie ,już w żadne testy nie uwierze . Walczę dalej ale jak widać nawet przy tak wyraźnych krechach beta może być ujemna. Testy to tylko testy i koniec.
Ja się nie poddaje walczę nadal, mimo kubla zimnej wody =)
20191109_124510.jpeg
Screenshot_20191109-124419_Diagplus.jpeg
 
Kochane zrobiłam wczoraj test byłam 4 dni przed @ pokazał lekki cień cienia to gyl strumieniowych ten niemiecki nie umiem napisać ten na f nie wierząc dziś rano zrobiłam taki płytkowy tej samej firmy też gyl widać cień tym bardziej nie wierząc zrobiłam płytkowy pinka i też był cień troszeczkę barziejbwidoczny ale dziewczyny tka jak pisałam mój chłopak ma tylko 3% zdalnych plemników w tym kisiacu przytulnek było może max 10 bądź 11 i w różnej dni nie patrzyłam czy płodne czy nie myślicie że jest szansa że wyszło nie staraliśmy się w tym miesiącu ale było bez zabezpieczenia co myślicie nadal mam tą szyjke wysoko i twarda zostały 3 dni do @
 
Kochane zrobiłam wczoraj test byłam 4 dni przed @ pokazał lekki cień cienia to gyl strumieniowych ten niemiecki nie umiem napisać ten na f nie wierząc dziś rano zrobiłam taki płytkowy tej samej firmy też gyl widać cień tym bardziej nie wierząc zrobiłam płytkowy pinka i też był cień troszeczkę barziejbwidoczny ale dziewczyny tka jak pisałam mój chłopak ma tylko 3% zdalnych plemników w tym kisiacu przytulnek było może max 10 bądź 11 i w różnej dni nie patrzyłam czy płodne czy nie myślicie że jest szansa że wyszło nie staraliśmy się w tym miesiącu ale było bez zabezpieczenia co myślicie nadal mam tą szyjke wysoko i twarda zostały 3 dni do @

Wstaw zdjęcia testów
 
reklama
Do góry