reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
@nast95 dzięki za sprowadzenie na ziemie haha [emoji23] masz racje, niepotrzebnie się doszukuje i stresuje.. no ale tak już jest, najpierw doszukujemy się objawów ciąży a jak już się uda to panikujemy [emoji23] trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści! [emoji8]

@RoseGold nie chcą Cię naciągnąć tylko chcą pewnie żeby ktoś po prostu zapłacił,no bo pewnie ktoś musi. Akurat tak się złożyło, że nie zglosiliscie sprzedaży samochodu i padło na Was..normalna sprawa, mam nadzieje, że uda się Wam załatwić tą sprawę ;) też pewnie bym się wkurzyła ale szkoda czasu na nerwy!

@paola425 daj trochę tej pozytywnej energii!!! [emoji23]
Nie ma sprawy, mogę się podzielić [emoji16]
Po prostu musisz sobie wbić do głowy, że jesteś najszczęśliwszą osobą na świecie, że życie jest piękne, a to co się z Tobą dzieje to cudowne przemiany na które przecież czekałaś. Czasami może być pod górkę, ale generalnie bilans wyjdzie na plus [emoji6] wtedy już tylko chodzisz i unosisz się nad ziemią [emoji16]
Jestem ciekawa ile mi się taki stan utrzyma [emoji16] oby nie było, że za tydzień to Wy mnie tu będziecie musiały pozytywnie nastawiać...
 
My poszliśmy z umową kupna sprzedaży do naszego gościa od ubezpieczeń i on wysłał info do ubezpieczyciela z umową wsteczna, w sensie że daliśmy umowę ale on nie przesłał i nie było problemu. Ewidentnie kobieta chce was naciągnąć

O, dzięki bardzo za informację[emoji173]️ przekażę mężowi, co robić[emoji846]
 
Co to dzisiaj jest, że wszystkie takie nerwowe? Będę nadrabiać za Was cieszeniem puchy w takim razie
emoji6.png
emoji16.png


Co robisz na obiad? Bo mi pomysłu brakuje na dzisiaj
emoji846.png
Dzisiaj barszczyk z jajkiem i zi
 
Ja dzisiaj robię kurczaka z marchewką w takim kremowym sosie z kopytkami i buraczki ;)
U mnie dziś obiadu nie ma, bo i czasu nie będzie, a przygotowaniem jedzenia dla gości zajmie się na szczęście mąż [emoji16] ja muszę tylko zrobić sałatkę i wystawić przekąski.
 
reklama
Barszczyk z jajkiem i ziemiaczkami :)
Ja dzisiaj robię kurczaka z marchewką w takim kremowym sosie z kopytkami i buraczki ;)
I barszczyk i kopytka uwielbiam [emoji7] ale na dziś zrobię w takim razie również barszczyk, bo nastawię przed lekarzem i potem tylko podgrzeję, jak wrócę. Ale tych kopytek też nie odpuszczę i zrobię zatem jutro [emoji16] mi to się ostatnio tak kończą pomysły na obiad, mam ogólnie pustkę w głowie i totalnie zapominam, co lubimy jeść. Jak nie mam akurat jakiejś konkretnej zachciewajki na coś, to nie jestem w stanie nic sensownego wymyślić [emoji16]
 
Do góry