)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama

nast95

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dla mnie generalnie teraz też jest super poza sikaniem zero objawów. Tylko ten dzisiejszy poranek był ciężki wiem, że przede mną ciężki czas, ale jestem tak pozytywnie naładowana, że teraz nic nie jest w stanie mnie zniszczyć byle do wizyty, żeby ten cud się potwierdził!
Na pewno się potwierdzi masz super podejście, oby się dalej utrzymywało. A odkąd jestem w ciąży, to wkurwiającego męża załatwiam tak samo- idę do drugiego pokoju, żeby go nie słuchać chociaż powiem, że już do niego dotarło po którymś takim wyjściu, że mi się nie gra na nerwach teraz, bo i tak mam to głęboko w...

paola425

Rozwiązania
0
Na pewno się potwierdzi masz super podejście, oby się dalej utrzymywało. A odkąd jestem w ciąży, to wkurwiającego męża załatwiam tak samo- idę do drugiego pokoju, żeby go nie słuchać chociaż powiem, że już do niego dotarło po którymś takim wyjściu, że mi się nie gra na nerwach teraz, bo i tak mam to głęboko w...
No ja wcześniej bym go ochrzaniła porządnie, ale od kiedy zobaczyłam drugą kreskę jakaś taka łagodna jak baranek się zrobiłam, wszystko mi zwisa i powiewa ach te hormony

nast95

Rozwiązania
0
No ja wcześniej bym go ochrzaniła porządnie, ale od kiedy zobaczyłam drugą kreskę jakaś taka łagodna jak baranek się zrobiłam, wszystko mi zwisa i powiewa ach te hormony
No ja wcześniej też to pierwsza do awantury byłam i zawsze z nawiązką musiałam odpyskować a teraz mam wszystko gdzieś, ogólnie jakoś zaczęłam mieć w dupie wszelkie problemy, w sensie nie ma dla mnie teraz czegoś takiego jak problem

MamaM123

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :/ nic się nie chce: /Dzisiaj jakaś nabuzowana jestem bez kija nie podchodz :/

Świetnych wyników bet dziewczyny :)

Biorę się za obiad i sprzątanie .

nast95

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :/ nic się nie chce: /Dzisiaj jakaś nabuzowana jestem bez kija nie podchodz :/

Świetnych wyników bet dziewczyny :)

Biorę się za obiad i sprzątanie .
Co to dzisiaj jest, że wszystkie takie nerwowe? Będę nadrabiać za Was cieszeniem puchy w takim razie

Co robisz na obiad? Bo mi pomysłu brakuje na dzisiaj

fiddlee

Miasto
Świebodzin
Rozwiązania
0
My poszliśmy z umową kupna sprzedaży do naszego gościa od ubezpieczeń i on wysłał info do ubezpieczyciela z umową wsteczna, w sensie że daliśmy umowę ale on nie przesłał i nie było problemu. Ewidentnie kobieta chce was naciągnąć
Dziewczyny, taki post wstawiłam na grupę porady prawne, dam Wam screen, bo chyba najłatwiej będzie przeczytać. Normalnie krew mnie zalewa. Ja wpadam w strasznie skrajne emocje, kiedy ktoś mi pieniądze zabiera (co od wczoraj mocno chyba widać), dlatego jestem zbulwersowana. A może Wy wiecie coś na ten temat?
Zobacz załącznik 1009882

paola425

Rozwiązania
0
No ja wcześniej też to pierwsza do awantury byłam i zawsze z nawiązką musiałam odpyskować a teraz mam wszystko gdzieś, ogólnie jakoś zaczęłam mieć w dupie wszelkie problemy, w sensie nie ma dla mnie teraz czegoś takiego jak problem
Taka ciąża to same plusy od razu lepiej się żyje jak człowiek taki spokojny chodzi

reklama

Olineekg

Rozwiązania
0
@nast95 dzięki za sprowadzenie na ziemie haha masz racje, niepotrzebnie się doszukuje i stresuje.. no ale tak już jest, najpierw doszukujemy się objawów ciąży a jak już się uda to panikujemy trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści!

@RoseGold nie chcą Cię naciągnąć tylko chcą pewnie żeby ktoś po prostu zapłacił,no bo pewnie ktoś musi. Akurat tak się złożyło, że nie zglosiliscie sprzedaży samochodu i padło na Was..normalna sprawa, mam nadzieje, że uda się Wam załatwić tą sprawę ;) też pewnie bym się wkurzyła ale szkoda czasu na nerwy!

@paola425 daj trochę tej pozytywnej energii!!!

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry