reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
U

użytkownik 176

Gość
Dla mnie generalnie teraz też jest super poza sikaniem zero objawów. Tylko ten dzisiejszy poranek był ciężki wiem, że przede mną ciężki czas, ale jestem tak pozytywnie naładowana, że teraz nic nie jest w stanie mnie zniszczyć byle do wizyty, żeby ten cud się potwierdził!
Na pewno się potwierdzi masz super podejście, oby się dalej utrzymywało. A odkąd jestem w ciąży, to wkurwiającego męża załatwiam tak samo- idę do drugiego pokoju, żeby go nie słuchać chociaż powiem, że już do niego dotarło po którymś takim wyjściu, że mi się nie gra na nerwach teraz, bo i tak mam to głęboko w...

paola425

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Na pewno się potwierdzi masz super podejście, oby się dalej utrzymywało. A odkąd jestem w ciąży, to wkurwiającego męża załatwiam tak samo- idę do drugiego pokoju, żeby go nie słuchać chociaż powiem, że już do niego dotarło po którymś takim wyjściu, że mi się nie gra na nerwach teraz, bo i tak mam to głęboko w...
No ja wcześniej bym go ochrzaniła porządnie, ale od kiedy zobaczyłam drugą kreskę jakaś taka łagodna jak baranek się zrobiłam, wszystko mi zwisa i powiewa ach te hormony

U

użytkownik 176

Gość
No ja wcześniej bym go ochrzaniła porządnie, ale od kiedy zobaczyłam drugą kreskę jakaś taka łagodna jak baranek się zrobiłam, wszystko mi zwisa i powiewa ach te hormony
No ja wcześniej też to pierwsza do awantury byłam i zawsze z nawiązką musiałam odpyskować a teraz mam wszystko gdzieś, ogólnie jakoś zaczęłam mieć w dupie wszelkie problemy, w sensie nie ma dla mnie teraz czegoś takiego jak problem

MamaM123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :/ nic się nie chce: /Dzisiaj jakaś nabuzowana jestem bez kija nie podchodz :/

Świetnych wyników bet dziewczyny :)

Biorę się za obiad i sprzątanie .

U

użytkownik 176

Gość
Hej dziewczyny.
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :/ nic się nie chce: /Dzisiaj jakaś nabuzowana jestem bez kija nie podchodz :/

Świetnych wyników bet dziewczyny :)

Biorę się za obiad i sprzątanie .
Co to dzisiaj jest, że wszystkie takie nerwowe? Będę nadrabiać za Was cieszeniem puchy w takim razie

Co robisz na obiad? Bo mi pomysłu brakuje na dzisiaj

fiddlee

Miasto
Świebodzin
Rozwiązania
0
My poszliśmy z umową kupna sprzedaży do naszego gościa od ubezpieczeń i on wysłał info do ubezpieczyciela z umową wsteczna, w sensie że daliśmy umowę ale on nie przesłał i nie było problemu. Ewidentnie kobieta chce was naciągnąć
Dziewczyny, taki post wstawiłam na grupę porady prawne, dam Wam screen, bo chyba najłatwiej będzie przeczytać. Normalnie krew mnie zalewa. Ja wpadam w strasznie skrajne emocje, kiedy ktoś mi pieniądze zabiera (co od wczoraj mocno chyba widać), dlatego jestem zbulwersowana. A może Wy wiecie coś na ten temat?
Zobacz załącznik 1009882

paola425

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
No ja wcześniej też to pierwsza do awantury byłam i zawsze z nawiązką musiałam odpyskować a teraz mam wszystko gdzieś, ogólnie jakoś zaczęłam mieć w dupie wszelkie problemy, w sensie nie ma dla mnie teraz czegoś takiego jak problem
Taka ciąża to same plusy od razu lepiej się żyje jak człowiek taki spokojny chodzi

reklama

Olineekg

Rozwiązania
0
@nast95 dzięki za sprowadzenie na ziemie haha masz racje, niepotrzebnie się doszukuje i stresuje.. no ale tak już jest, najpierw doszukujemy się objawów ciąży a jak już się uda to panikujemy trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści!

@RoseGold nie chcą Cię naciągnąć tylko chcą pewnie żeby ktoś po prostu zapłacił,no bo pewnie ktoś musi. Akurat tak się złożyło, że nie zglosiliscie sprzedaży samochodu i padło na Was..normalna sprawa, mam nadzieje, że uda się Wam załatwić tą sprawę ;) też pewnie bym się wkurzyła ale szkoda czasu na nerwy!

@paola425 daj trochę tej pozytywnej energii!!!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4101
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 6629
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 894
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
A Intymne rozmowy listopadówek. Dzieci urodzone w listopadzie 2011 857
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
J Rozmowy (nie)kontrolowane Zwierzenia 54
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
Kate2106 Problem z... wszystkim? Potrzebuję porady 3
J Sklep ze wszystkim do chrztu Ogłoszenia - Trójmiasto 3
A Regulamin - zapraszam przede wszystkim nowe stycznióweczki :) Dzieci urodzone w styczniu 2011 1
J Problem z mężem, brakiem akceptacji, ze wszystkim... :(:( Relacje rodzinne 12
iwi 82 kolka-zmora znana nam wszystkim Archiwum mam styczniowych 186
D Porozmawiajmy o ciąży i wszystkim co z nią związane Ciąża, poród, połóg 16
M Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim Dzieci urodzone w marcu 2007 24390
szmina o tym co nas gryzie,raduje ...czyli pogaduchy o wszystkim i o niczym!!! Dzieci urodzone w kwietniu 2007 314
malaga O wszystkim i o niczym, czyli jak dobrze być w ciąży :) Dzieci urodzone w marcu 2007 4662
BASIA.J POGADUCHY O WSZYSTKIM Początek szkoły 703
IzaBK out off topic - o niczym Dzieci urodzone w listopadzie 2009 569
Z >>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<< Dzieci urodzone w lutym 16295