reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Dla mnie generalnie teraz też jest super [emoji3059] poza sikaniem zero objawów. Tylko ten dzisiejszy poranek był ciężki [emoji53] wiem, że przede mną ciężki czas, ale jestem tak pozytywnie naładowana, że teraz nic nie jest w stanie mnie zniszczyć [emoji16] byle do wizyty, żeby ten cud się potwierdził!
Na pewno się potwierdzi [emoji6] masz super podejście, oby się dalej utrzymywało. A odkąd jestem w ciąży, to wkurwiającego męża załatwiam tak samo- idę do drugiego pokoju, żeby go nie słuchać [emoji16] chociaż powiem, że już do niego dotarło po którymś takim wyjściu, że mi się nie gra na nerwach teraz, bo i tak mam to głęboko w... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Na pewno się potwierdzi [emoji6] masz super podejście, oby się dalej utrzymywało. A odkąd jestem w ciąży, to wkurwiającego męża załatwiam tak samo- idę do drugiego pokoju, żeby go nie słuchać [emoji16] chociaż powiem, że już do niego dotarło po którymś takim wyjściu, że mi się nie gra na nerwach teraz, bo i tak mam to głęboko w... [emoji23][emoji23][emoji23]
No ja wcześniej bym go ochrzaniła porządnie, ale od kiedy zobaczyłam drugą kreskę jakaś taka łagodna jak baranek się zrobiłam, wszystko mi zwisa i powiewa [emoji23] ach te hormony [emoji16]
 
No ja wcześniej bym go ochrzaniła porządnie, ale od kiedy zobaczyłam drugą kreskę jakaś taka łagodna jak baranek się zrobiłam, wszystko mi zwisa i powiewa [emoji23] ach te hormony [emoji16]
No ja wcześniej też to pierwsza do awantury byłam i zawsze z nawiązką musiałam odpyskować [emoji23] a teraz mam wszystko gdzieś, ogólnie jakoś zaczęłam mieć w dupie wszelkie problemy, w sensie nie ma dla mnie teraz czegoś takiego jak problem [emoji16]
 
Hej dziewczyny.
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :/ nic się nie chce: /Dzisiaj jakaś nabuzowana jestem bez kija nie podchodz :/

Świetnych wyników bet dziewczyny :)

Biorę się za obiad i sprzątanie .
 
Hej dziewczyny.
Ale dzisiaj beznadziejna pogoda :/ nic się nie chce: /Dzisiaj jakaś nabuzowana jestem bez kija nie podchodz :/

Świetnych wyników bet dziewczyny :)

Biorę się za obiad i sprzątanie .

Co to dzisiaj jest, że wszystkie takie nerwowe? Będę nadrabiać za Was cieszeniem puchy w takim razie [emoji6][emoji16]

Co robisz na obiad? Bo mi pomysłu brakuje na dzisiaj [emoji846]
 
My poszliśmy z umową kupna sprzedaży do naszego gościa od ubezpieczeń i on wysłał info do ubezpieczyciela z umową wsteczna, w sensie że daliśmy umowę ale on nie przesłał i nie było problemu. Ewidentnie kobieta chce was naciągnąć
Dziewczyny, taki post wstawiłam na grupę porady prawne, dam Wam screen, bo chyba najłatwiej będzie przeczytać. Normalnie krew mnie zalewa. Ja wpadam w strasznie skrajne emocje, kiedy ktoś mi pieniądze zabiera (co od wczoraj mocno chyba widać[emoji23]), dlatego jestem zbulwersowana. A może Wy wiecie coś na ten temat?
Zobacz załącznik 1009882
 
No ja wcześniej też to pierwsza do awantury byłam i zawsze z nawiązką musiałam odpyskować [emoji23] a teraz mam wszystko gdzieś, ogólnie jakoś zaczęłam mieć w dupie wszelkie problemy, w sensie nie ma dla mnie teraz czegoś takiego jak problem [emoji16]
Taka ciąża to same plusy [emoji16] od razu lepiej się żyje jak człowiek taki spokojny chodzi
 
reklama
@nast95 dzięki za sprowadzenie na ziemie haha [emoji23] masz racje, niepotrzebnie się doszukuje i stresuje.. no ale tak już jest, najpierw doszukujemy się objawów ciąży a jak już się uda to panikujemy [emoji23] trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści! [emoji8]

@RoseGold nie chcą Cię naciągnąć tylko chcą pewnie żeby ktoś po prostu zapłacił,no bo pewnie ktoś musi. Akurat tak się złożyło, że nie zglosiliscie sprzedaży samochodu i padło na Was..normalna sprawa, mam nadzieje, że uda się Wam załatwić tą sprawę ;) też pewnie bym się wkurzyła ale szkoda czasu na nerwy!

@paola425 daj trochę tej pozytywnej energii!!! [emoji23]
 
Do góry