reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Ja co najwyżej będę podczytywac, ale powstrzymam się od pisania na staraczkach. Nie chcę sprawiać nikomu przykrości tym, że w końcu mi się udało.
Mam nadzieję, że będziemy tu mogły pisać o naszych smutkach, sukcesach i wątpliwościach, takie ploty o wszystkim na co przyjdzie ochota. Serio nie sądziłam że taka drama się zrobi z lekkiego offtopu.
Rozumiem. Szkoda że tak się stało. Życzę każdej ciężarnej spokojnej i bez komplikacyjnej ciąży A każdej staraczce aby w końcu sie udało i niebawem by ujrzały dwie piękne kreski na teście ciążowym.
 
A daj spokój szkoda naszych nerw , ja też będę czytać ale już się nie będę tam udzielać .
Ja co najwyżej będę podczytywac, ale powstrzymam się od pisania na staraczkach. Nie chcę sprawiać nikomu przykrości tym, że w końcu mi się udało.
Mam nadzieję, że będziemy tu mogły pisać o naszych smutkach, sukcesach i wątpliwościach, takie ploty o wszystkim na co przyjdzie ochota. Serio nie sądziłam że taka drama się zrobi z lekkiego offtopu.
 
MisiaJasia ja się wczoraj też pozarlam z m. Tak ostro że masakra. Cała drogę na grilla do znajomych przeryczalam. A syn potem do mnie mówi że nie słuchaj taty bo gada głupoty [emoji23]
Oj Marta.. zebys Ty wiedziala co moj odwalił.. chcialabym gdzies wyjsc z kims pogadac ale nie bardzo mam dokąd.. i potem sie robi.. kwas na forum..
 
Każda z nas zasługuje na dziecko i trzymam kciuki za to, że wszystkie za jakiś czas będziemy się chwalić naszymi pociechami. Jedne muszą czekać dłużej, innym udaje się od startu. Jesteśmy wartościowe i musi być dobrze, choćby trzeba było sobie to narysować :)
Ja chyba pojde na kurs rysunku.. tak bardzo chcialam tego dziecka.. wciaz chce.. ale w obecnej sytuacji boje sie co bedzie dalej.. na chwile obecną zadnych objawow.. wciaz jest zbyt wczesnie.. stres na ekstremalnym poziomie.. chodze i wyje..
 
Ja chyba pojde na kurs rysunku.. tak bardzo chcialam tego dziecka.. wciaz chce.. ale w obecnej sytuacji boje sie co bedzie dalej.. na chwile obecną zadnych objawow.. wciaz jest zbyt wczesnie.. stres na ekstremalnym poziomie.. chodze i wyje..
AH Ci faceci... My mamy przerabane wszytko spada zawsze na nas.

Mój m właśnie myje okna [emoji23] ja nie mogę normalnie w kalendarz zapisze.
 
Myślę że tam już nikt nie będzie pisał. Chyba że nowe osoby które dołącza jako staraczki.
 
reklama
Do góry