reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Wyniosłam na balkon pranie a tu chmury idą [emoji35]


MisiaJasia pewnie pisz kurde 200zl na każde dziecko mało bardzo mało.
 
reklama
Witajcie dziewczyny, oczywiście się melduję tylko w pracy byłam [emoji7]

1) totalnie nie spodziewałam się takiego kwasu. Już tam chyba nawet nie zajrzę. Staramy się wszystkie ale nie samym staraniem człowiek żyje mamy także mnóstwo tematów wokół i czemu miałybyśmy niemoc o tym pisać? Jeśli komuś to nie odpowiadało to proponuję inny wątek albo przestać czytać. Tak samo z obecnie zaciazonymi, też były kiedyś staraczkami i tym samym nasza częścią więc ja nie widzę powodów żeby teraz traktować je jak trendowate i stąd wyrzucać, tymbardziej że ja kocham te ich fasolkowa energię która nam wysyłają [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]

2) Misia Jasia bardzo współczuję rozumiem że poszły granice które dla Ciebie są nie akceptowalne, i masz rację trzeba zadbać o szczęście rodziny. Cieszę się że mimo wszystko podchodzisz do tematu tak że jeśli dziecko będzie to będzie dla Ciebie radość a nie problem. Życzę Ci tej fasolki czy teraz czy później, bo mimo że wiem że teraz masz pewnie metlik w głowie i poharatane emocje to tak elokwentna i piękna kobieta nie pozostanie długo poza zainteresowaniem mężczyzn.
P. S. Myślę że ten atak personalny na Ciebie to z zazdrości o Twe cudne loki hihi [emoji23][emoji23]

3) dziewczyny uważam że jesteśmy teamem, zgrana drużyna i chętnie posłucham o waszych staraniach, lekach, wizytach.... Itp. Ale także czy jesteście zmęczone, czy coś was wkurzyło, czy w biedronce była przecena, mąż wlazl w butach na czystą podłogę albo czy zrobił wam się pryszcz [emoji16]

4) a ogólnie to witam wszystkich którzy chcą tu być wspierani i wysłuchani, i którzy chcą dać wsparcie i wysłuchać. Siejmy dobra energię i słońce [emoji3516][emoji3508][emoji3508][emoji3508][emoji3508][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]

Wybaczcie przydlugi wpis ale aż mnie wzburzylo :-) od teraz tylko słoneczko :-)
 
Witajcie dziewczyny, oczywiście się melduję tylko w pracy byłam [emoji7]

1) totalnie nie spodziewałam się takiego kwasu. Już tam chyba nawet nie zajrzę. Staramy się wszystkie ale nie samym staraniem człowiek żyje mamy także mnóstwo tematów wokół i czemu miałybyśmy niemoc o tym pisać? Jeśli komuś to nie odpowiadało to proponuję inny wątek albo przestać czytać. Tak samo z obecnie zaciazonymi, też były kiedyś staraczkami i tym samym nasza częścią więc ja nie widzę powodów żeby teraz traktować je jak trendowate i stąd wyrzucać, tymbardziej że ja kocham te ich fasolkowa energię która nam wysyłają [emoji3059][emoji3059][emoji3059][emoji3059]

2) Misia Jasia bardzo współczuję rozumiem że poszły granice które dla Ciebie są nie akceptowalne, i masz rację trzeba zadbać o szczęście rodziny. Cieszę się że mimo wszystko podchodzisz do tematu tak że jeśli dziecko będzie to będzie dla Ciebie radość a nie problem. Życzę Ci tej fasolki czy teraz czy później, bo mimo że wiem że teraz masz pewnie metlik w głowie i poharatane emocje to tak elokwentna i piękna kobieta nie pozostanie długo poza zainteresowaniem mężczyzn.
P. S. Myślę że ten atak personalny na Ciebie to z zazdrości o Twe cudne loki hihi [emoji23][emoji23]

3) dziewczyny uważam że jesteśmy teamem, zgrana drużyna i chętnie posłucham o waszych staraniach, lekach, wizytach.... Itp. Ale także czy jesteście zmęczone, czy coś was wkurzyło, czy w biedronce była przecena, mąż wlazl w butach na czystą podłogę albo czy zrobił wam się pryszcz [emoji16]

4) a ogólnie to witam wszystkich którzy chcą tu być wspierani i wysłuchani, i którzy chcą dać wsparcie i wysłuchać. Siejmy dobra energię i słońce [emoji3516][emoji3508][emoji3508][emoji3508][emoji3508][emoji274][emoji274][emoji274][emoji274]

Wybaczcie przydlugi wpis ale aż mnie wzburzylo :-) od teraz tylko słoneczko :-)

A mnie tamta osoba zastanawia.. bo specjalnie zalozyla nowy profil (profil jest od dnia dzisiejszego).. wiec jest osoba zapewne udzielajaca sie ale nie majaca odwagi sie przyznac i rozmawiac normalnie.. poza tym.. czuje ze to ktos kto ma ewidentnie halo do mnie.. bo w drugim watku staraniowym tez dziewczyny pisaly o problemach z partnerami i tam jakos to nikomu nie wadzilo.. ale mniejsza z tym..
 
Oj Marta.. zebys Ty wiedziala co moj odwalił.. chcialabym gdzies wyjsc z kims pogadac ale nie bardzo mam dokąd.. i potem sie robi.. kwas na forum..
[/QUOTE
Nie przejmuj się żaden kwas. Na codzień się dość hejtu i przemocy naogladamy więc po co i tu mieć jakieś nie potrzebne dymy. Bezsensu.
 
MisiaJasia warto puścić to w niepamięć szkoda nerwów. Widocznie może ktoś ma jakieś deficyty w swoim życiu i tak to wyraża.
Myślę że puscmy na to zasłonę milczenia i kontynuujemy swoje [emoji16]
 
Dziewczyny tak mnie się ten czas ciągnie do tej @ ale już są pewne postępy dziś 20 dzień po odstawieniu tabsow. Może jeszcze kilka dni i dostanę @ i zacznie się właściwy cykl co???
 
Dziewczyny tak mnie się ten czas ciągnie do tej @ ale już są pewne postępy dziś 20 dzień po odstawieniu tabsow. Może jeszcze kilka dni i dostanę @ i zacznie się właściwy cykl co???
Mnie tez sie czas wlecze zostal.. 21dc.. normalnie cykle 28 dni ale w tym miesiacu patrzac na termin owu wyglada na to ze bedzie to 30dniowy cykl.. licze ze te 9 dni minie szybko..
 
reklama
Do góry