reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Byla polozna super wszystko wytlumaczyla. Malej odpadl kikut od pepuszka. Z mala wszystko ok przybiera na wadze.

Jesli chodzi o moje cycki to po pierwsze mam wklesle sutki i dlatego mega boli bo sa poranione. Mam troche twarde ale juz tak nie bola. Mam pic szalwie 2 lub 3 razy dziennie zachamuje laktacje. I liscie kapusty. Najpoerw cieply prysznic by odblokowac kanaliki potem zimny oklad. Mówi ze wroca do siebie. Powiedziała noc na sile.

Mam z mala wychodzic na 20 minut ale na gondole folie przeciwdeszczowa. Nie dzwigac nie przemeczac sie.
Super wieści. Fantastycznie że mała przybiera. Zgadzam się nic na siłę. Ja swoim ( odciaganym laktatorem nie cycem) karmilam do 3 maca życia i pow. Pas bo już nie dawałam rady. Potem młody dostawał mm i uwaga trzecia ręką ani trzecia noga mu nie urosła [emoji16][emoji2957]
Fajnie że dostaliście już "przepustkę" na dwór [emoji106]
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)

@nikolka1203 super, ze nie musisz powtarzać badania. Teraz faktycznie uważaj na ten cukier, bo spadek cukru to nic przyjemnego. A w sumie jak masz go mierzyć? Masz jakiś glukometr?

@MartaSx bardzo się cieszę, ze mała przybiera na wadze. Fajnie, ze położna wszystko wytłumaczyła. Bardzo współczuję dyskomfortu z piersiami :/
Ja ogólnie jak (jeśli) urodzę 3 dziecko to w ogóle nie mam zamiaru karmić piersią, za dużo negatywnych emocji się z tym wiąże.

U nas Ok, dzisiaj 5. doba, porobili małej badania, krew i usg. Ja akurat wyszłam do sklepu, wiec babcia poszła na usg. Ponoć jest trochę płynu, ale jest Ok. Nikt mi jeszcze nic nie powiedział, pewnie dopiero dowiem się czegoś na obchodzie, wiec na razie nie mam pojęcia, czy jutro uda nam się wyjść.
Młoda ma już przyjaciół na całym oddziale, aż mi przykro, ze tak łatwo mnie porzuciła[emoji85]
 
Super :) Chociaż młoda pewnie zadowolona jak już ma koleżanki na oddziale ;)

Właśnie się dowiedziałam, ze jutro prawdopodobnie wyjdziemy[emoji123]
Witam się i ja. Wesele udane, było pięknie, jedzenie pyszne, panna młoda piękna. :) jak zawsze z mężem mieliśmy suchego kaca [emoji23] wczoraj zwolinilam w końcu pracownika z jednego punktu - w dniu kiedy my jechaliśmy do kliniki on sobie otworzył sklep 3h później bo wiedział, że nikt bo nie złapie na kamerach.. leser. Ale już mamy zastępstwo. Mnie rozłożyło, myślałam że alergia ale od lekarza dostałam antybiotyk - angina. Jutro ostatni dzień biorę lamette A okres coś się nie chce skończyć[emoji26]
 
Super :) Chociaż młoda pewnie zadowolona jak już ma koleżanki na oddziale ;)

Witam się i ja. Wesele udane, było pięknie, jedzenie pyszne, panna młoda piękna. :) jak zawsze z mężem mieliśmy suchego kaca [emoji23] wczoraj zwolinilam w końcu pracownika z jednego punktu - w dniu kiedy my jechaliśmy do kliniki on sobie otworzył sklep 3h później bo wiedział, że nikt bo nie złapie na kamerach.. leser. Ale już mamy zastępstwo. Mnie rozłożyło, myślałam że alergia ale od lekarza dostałam antybiotyk - angina. Jutro ostatni dzień biorę lamette A okres coś się nie chce skończyć[emoji26]

Super, ze wesele się udało :)
Z pracownikiem masakra, ludzie naprawdę maja tupet, niby nie przestanie mnie to dziwić. A jak się zorientowaliście, ze nie otworzył?
 
@RoseGold super wieści ze jutro do domku. Fajnie ze napisałaś że nie zamierzasz karmić, bo ja spr karmić swoim ale odrazu już laktator pójdzie w ruch.

@fiddlee masakra co za leser. A w jakie dni miałaś lamette? Ja się zastanawiam czy mi ona nie skróci cyklu, programowo powinnam dostać @ w sobotę, dziś wzięłam ost dupka i niewiem czy po jego odstawieniu odrazu nie dostanę.
Współczuję choroby, kuruj się Kochana.
A może Ci się @ przez chorobę wydłuża?
 
@RoseGold super wieści ze jutro do domku. Fajnie ze napisałaś że nie zamierzasz karmić, bo ja spr karmić swoim ale odrazu już laktator pójdzie w ruch.

@fiddlee masakra co za leser. A w jakie dni miałaś lamette? Ja się zastanawiam czy mi ona nie skróci cyklu, programowo powinnam dostać @ w sobotę, dziś wzięłam ost dupka i niewiem czy po jego odstawieniu odrazu nie dostanę.
Współczuję choroby, kuruj się Kochana.
A może Ci się @ przez chorobę wydłuża?

Ja starsza córkę karmiłam 4 mies moim mlekiem, ale właśnie odciąganym. Druga trochę krócej i różnie, ale już wtedy nie chciałam karmić, mąż mnie strasznie namawiał i obiecałam ze spróbuje

@fiddlee i zdrówka oczywiście! Żeby do następnych starań już było po chorobie :D
 
Dziewczyny, a co z @adzik?
Kochane jestem podczytuje i walczę ostatkami sił dalej...
Zmieniłam gin bo czułam że mój na NFZ nie do końca poprawnie mnie bada. Po raz dziesiąty zapisał mi mocny hascovir na opryszczke. Która mam od dzieciństwa. Wszystkie wiemy że jest groźna jeśli wyskakuje po raz 1. Dostałam clo bez monitoringu i jak się okazało mam przestymulowane jajniki. Z każdej strony po 5 pęcherzyków z czego z 1 strony 30mm A z 2 strony 22mm... Nie wiadomo czy z tego olbrzyma nie zrobił się torbiel dowiem się dopiero na wizycie w czwartek. Musiałam odetchnąć od forum. Porzuciłam testy owu i te milion suplementów które najwidoczniej nie działają. Szkoda nerwów i pieniędzy. Mam zlecone badania tsh fsh itd... w między czasie zbadamy też m. Na dzień dzisiejszy 8 cykl bezowocnych starań A termin @ coś za 2 tygodnie. Ja się już dziewczyny nawet nie załamuje. Po prostu mnie to zaczyna smieszyc. Bo ja mam pi prostu w życiu ciągle pod górkę.
Cieszę się że mnie wspominacie ja o Was nie zapomniałam. Ściskam mocno
 
Kochane jestem podczytuje i walczę ostatkami sił dalej...
Zmieniłam gin bo czułam że mój na NFZ nie do końca poprawnie mnie bada. Po raz dziesiąty zapisał mi mocny hascovir na opryszczke. Która mam od dzieciństwa. Wszystkie wiemy że jest groźna jeśli wyskakuje po raz 1. Dostałam clo bez monitoringu i jak się okazało mam przestymulowane jajniki. Z każdej strony po 5 pęcherzyków z czego z 1 strony 30mm A z 2 strony 22mm... Nie wiadomo czy z tego olbrzyma nie zrobił się torbiel dowiem się dopiero na wizycie w czwartek. Musiałam odetchnąć od forum. Porzuciłam testy owu i te milion suplementów które najwidoczniej nie działają. Szkoda nerwów i pieniędzy. Mam zlecone badania tsh fsh itd... w między czasie zbadamy też m. Na dzień dzisiejszy 8 cykl bezowocnych starań A termin @ coś za 2 tygodnie. Ja się już dziewczyny nawet nie załamuje. Po prostu mnie to zaczyna smieszyc. Bo ja mam pi prostu w życiu ciągle pod górkę.
Cieszę się że mnie wspominacie ja o Was nie zapomniałam. Ściskam mocno
@adzik super że się odzywasz. Doskonale Cię rozumiem bo ja też czasem muszę przewietrzyc głowę od forum ale szybko tęsknię. Ja na przemian się załamuje i odzyskuje wiarę taki rollercoster lub choroba psychiczną [emoji2957]
Mam nadzieję że nowy ginekolog jakoś zaradzi Twoim problemom. Daj znać po wizycie. Mi obecnie leci jakoś 9 czy 10 miesiąc starań ( kiedy to zleciało) też bezowocnych. Jedyny plus że odzyskała cykl którego wgl nie miałam.
 
reklama
Witam się z rana.
U mnie dziś 26 dc, id dziś bez dupka cos mnie brzuch pobolewa, ciekawe czy do trwam do 28 dni cyklu czy @ zawita wcześniej ale pociesza się że nawet jakby była jutro to 26 dniowy cykl też jest spoko.
 
Do góry