reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępom....stop

mnie neistey mimo stosowanie w poprzedniej ciąży kremów, balsamow i olejków wyszły okrepne rozstępy na brzuszku, dobrze że wszystkie są poniżej lini pępka, w razie czego nie widać ich ze spodni. Zobaczymy jak będzie teraz
 
reklama
Macie rację, to chyba najwięcej zależy od genów, tendencji, rodzaju skóry... ale smarować sie nie zaszkodzi:)
 
Ja mam troszkę rozstępów tyko na udach ale mało widoczne.Całe szczęście , żę nie mam rozstępów na brzchu ani na piersiach.Nie smaruję się niczym .Wpierwszej ciąży smarowałam dię oliwką i miałam potem uczulenie
 
Ja uzywam kremu i oliwki firmy Avent dla przyszłych mam, mam je z Anglii ale myśle ze i u nas mozna je dostać. Bardzo dobrze sie wchłaniaja i maja miły zapach.
 
Z nudow i w momencie wyczekiwania na zuzel wynalazlam jakis stary temat i chcialam tylko sie do niego dopisac. :p Ja na rozstepy,a raczej ich brak uzywam najzwyklejszej oliwki Bambino. :) Niestety z udami nic nie zdazylam zrobic,gdyz w LO szybko schudlam i przez to sztrasznie popekalam. :( I dupka jasiu,ale nie jest tragicznie. ;)
 
Ja na swędzenie brzuszka zwykłą oliwkę Bambino polecam - ok.6 zł za małą butelkę.U mnie sprawdza się w 100%. A co do rozstępów,to niestety i u mnie się pojawiły:(Ale mężuś podobno ich nie zauważa;)
 
jak na razie stosuję codziennie oliwkę dla dzieci i nie widzę nowych rozstępów, moze wystarczą te które pozostały mi po poprzedniej ciąży. Codziennie wiczorkiem ja wcieram. Choć wtedy też do 34 tyg było wszystko w porządku i popękąłam doslownie w ciągu 5 dni - tragednia była :(
 
reklama
no ja tez popękałam na sam koniec w pierwszej ciąży.. teraz póki co nowych rozskętpów nima
 
Do góry