reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępom....stop

Kurcze tak przeczytałam poprzednie posty i powiem szczerze ze sie nie znam na tym. Ale wczoraj zakupiłam sobie zel-balsam dove i w składzie jest ze zawiera algi morskie czy to naprawde szkodzi dzidzi??
Prosze napiszcie bo juz sie nim smarowałm z 4 razy ??
Czy to ma jakiekolwiek znaczenie algi morskie nie brzmia az tak przerazajaco bardziej naturalnie :)
 
reklama
Odradzam stosowanie kosmetyków z algami morskimi.Wyczytalam , że nie powinny ich stosować kobiety w ciąży.Nawet nie wolno stosować kosmetyków opartych na bazie kwasów owocowych ani takich z retinolem.
 
Dzieki Adasiu :)
Czyli balsamik z algami moge juz sobie darowac i oddac siostrze :)

Pozdrawiam buzka
 
Mam taka nadzieje a tak sie cieszyłam ze nie drogo zapłaciłam i tak ładnie pachniał bo przed dove kupiłam sobie balsam firmy AA a smierdział tfffuuuu i drogi był. Ale co tam dzidzia najwazniejsza ;D
 
Nadzia, tez czytałam że algi to nienajlepsze dla nas, ale siostrę możesz uszczęsliwić :) odpada też kofeina, którą ma w skłądzie dużo kosmetyków na celulit
 
No tak tez słyszałam i o kofeinie.
Trudno bede musiala kupic inny specyfik.
Nie mam wyjscia :)
 
Nadzia,polecam przez wszystkich mi polecana oliwke - najzwyklejsza Bambino dla dzieci. :) Jak ona Dzidziusiem ladnie pachnie mmmmmmmmmmmmm. :D
 
A ja nie wiem co się dzieje ale mnie strasznie piecze pod biustem - tak na linii stanika. Muszę się ostro prostować żeby nie bolało. nie wiem już co z tym robić?? Zaczęło się od dnia gdy 2 godziny siedziałam na paznokciach u kosmetyczki i chyba lekko zgarbiona byłam... ale teraz już nie wiem jak sobie ulżyć?
 
reklama
mycha12 pisze:
Dziewczyny czy orientujecie się czy kosmetyki do ciała na rozstępy itd muszą być specjalne dla kobiet w ciąży? czy np kremy na celulit i rozstępy których dotychczas używałam na co dzień mogę używać dalej, czy są one w jakiś sposób szkodliwe? Wiadomo że smarujemy całe ciało również brzuch więc stąd te pytanie.

W jednej z gazet dla kobiet w ciąży czytalam ze nie wolno smrowac sie kremami ktore zawierają kwsy owocowe , retinol....kurcze i os jeszcze ale nie pamiętam...w kazdym razie bezpieczne są kosmetyki przeznaczone dla kobiet ciężarnych ktore mozna nabyc w aptece.​
 
Do góry