reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszczep napletka u noworodka

Mi098

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
38
Dziewczyny, mój synek urodził się z rozczepem napletka.
Czy któraś z Was też miała taki problem ze swoim synkiem?
Jestem już na skraju wyczerpania nerwowego. Nie wiem co robić, nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje na przyszłość 🤦‍♀️
 
reklama
Ale to nie macie dobrego urologa czy też chirurga dziecięcego? Jaki rejon Polski?
 
Dziewczyny, mój synek urodził się z rozczepem napletka.
Czy któraś z Was też miała taki problem ze swoim synkiem?
Jestem już na skraju wyczerpania nerwowego. Nie wiem co robić, nie wiem jakie to będzie miało konsekwencje na przyszłość 🤦‍♀️
A co lekarz na to? Widziałam w twoim ostatnim poście, że dzisiaj miało być usg i konsultacja z urologiem.
 
A co lekarz na to? Widziałam w twoim ostatnim poście, że dzisiaj miało być usg i konsultacja z urologiem.
Konsultacji nie będzie bo stwierdzili że do takiego czegoś nie będą wołać urologa, tylko przy wypisie dostanę skierowanie do poradni.
Wiadomo że muszę znaleźć dobrego lekarza prywatnie ale tak na szybko to jestem załamana. W szpitalu co lekarz na obchód przyjdzie to każdy mi mówi co innego. Już muszę stąd wyjść do domu bo chyba oszaleję.
 
Musisz znaleźć oddział, na którym operują i robią plastykę/rekonstrukcje napletka.
 
Do góry