reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

Justyna no właśnie na jutro już wyjęłam zupkę jarzynową z kurczakiem - mam nadzieję, ze damy rade.....
Lopop kurcze.....no ja jak pisałam jestem przeciwna wprowadzaniu krowiego tak szybko od kiedy zaczęłam pracować tam gdzie pracuję i widzę co się dzieje....mojej Klaudii co prawda tez wprowadzałam po roku krowie, ale już dziś nie popełniłabym tego błędu raz jeszcze...uwierz mi, ze na prawdę widać różnicę wśród dzieciaków karmionych mm i krowim........no i nasi pediatrzy nie są przychylni i zachęcają wręcz namawiają na mm .....:tak:
 
reklama
Moja Dama już chyba nie będzie jadła w nocy :szok: że niby dorosła się robi?? ;D wczoraj o 20:00 zjadła 50ml i poszła spać obudziła się o 2:00 napiła się wody i spała do 5! wtedy zjadła 70ml mleka i spała do rana. A przedtem przecież jadła o 20:00 potem przed 23, o 2, o 5 :szok: i o 7:30 musiało już być śniadanie
 
Pysia, tylko się cieczyć:-). Co ja bym dała żeby moje dziecie tak spało:-D.

Kinderek, a jak jest różnica między dziećmi karmionymi mm a krowim?:baffled: A chrupki kukurydziane to ja już daję te z hippa, ale ona nie chce , coś tam pomlaska i tyle. Mi też nie pasują bo są takie jakby twarde:confused:.
 
Edyta zobaczymy jak długo będzie miała taki etap :-D

Ja kupiłam małej wczoraj ciasteczka Hipp, zrobiłam malej z mlekiem i zaczęła płakać jak skończyła jeść :szok: no ale one z glutenem więc chyba więcej jej nie mogę dać??
 
ha, tylko jest różnica między mlekiem a mlekiem ;-) gdyż iż ponieważ mleko z kartonu, a mleko prosto od krowy to całkowicie co innego ;-) takie tylko luźne przemyślenie:-D
a pytam co z tym mlekiem, bo Basia się odwraca od cycka, a nocki tylko na piersi są. i tu znowu pojawia się mój problem (tzn mojego rozumku;-)) bo ja mleka bym nie wypiła tak o :-D
 
Alanek po pierwszych urodzinach dostanie przetwory z mleka krowiego, a mleko w czystej postaci po 3 urodzinach. Do tego czasu będzie pił mleko modyfikowane :tak:
Podobno badania wykazały związek między cukrzycą typu I a wczesnym wprowadzaniem mleka krowiego...
Mleko modyfikowane to przecież mleko krowie, ale dostosowane do potrzeb małego dziecka przez np. niższą zawartość białka, dodanie witamin, żelaza itd.
 
a te ciasteczka z Hipp nie są po 7 miesiącu??? czy sa jeszcze jakieś inne???
dziękuję za informacje o mleku krowim :)
fajnie tak z wami porozmawiać na każdy temat:)
 
reklama
Do góry