reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

U mnie jest niby plan z jedzeniem ale zawsze jakos sie go naruszy i zawsze jest toche inaczej ale wychodzi mniej wiecej tak :
6/7 mleko
10/11 mleko z kleikiem
13/14 obiadek
Pozniej po obiadku tak za godzine czesto chce jeszcze troche mleka
17 mleko/lub owoc
po 20 mleko z kacha
 
reklama
Kurcze ja to już sama nie wiem ile tych posiłków powinno być.
Mi sie znów wydaje że u nas jest ich za mało.
9 mleko
11/12 owoce
14/15 kaszka
18 obiadek
21 mleko
On wogóle już nie płacze za jedzeniem wszystko co mu dam to zje i nie widwć żeby był głodny ale sama już nie wiem. Co o tym sądzicie?
 
Witam kolezanki:-) No i dzisiaj na sniadanko kaszka malinowa malej bardzo smakowalo takie dziwne miny przy tym robila:-DTyle było smiechu Ja jadlam kaszki jak bylam w ciązy pychaa....:-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze ja to już sama nie wiem ile tych posiłków powinno być.
Mi sie znów wydaje że u nas jest ich za mało.
9 mleko
11/12 owoce
14/15 kaszka
18 obiadek
21 mleko
On wogóle już nie płacze za jedzeniem wszystko co mu dam to zje i nie widwć żeby był głodny ale sama już nie wiem. Co o tym sądzicie?
Dlaczego sądzosz że zamało posiłków przecież 5 razy dziennie dzieciaczki powinny jeść i u ciebie z tego co czytam, tak jest.
Ja z Karolinka miałam mały problem bo do niedawna była na samej piersi tylko zupke dostawała i owocki w między czasie a teraz od świąt nasza dieta wygląda tak::
6 pierś
10 kaszka
14 zupka z mięskiem zagęszczona grysikiem
18 owocek i dojadamy pierś
22 kaszka
w nocy tylko picie czasem ok 3 nad ranem pierś
oprócz tego herbatka soczek do woli ile mała chce. taką nam dietke pediatra dała i narazie się dobrze spisuje Karolinka jest bardzo zadowolona wsuwa tylko miło patrzeć:-):-):-)
 
U nas tak wychodzi, że
7-8 mleko 210ml
ok 12 obiadek 1,5 słoiczka jak do tej pory
16 kaszka i owoce
19:30-20 mleko 210 ml
3 mleko 150-180 ml

Tak mniej więcej. Do tego soczek, bo z herbatkami nie możemy coś trafić.
 
U nas tak wychodzi, że
7-8 mleko 210ml
ok 12 obiadek 1,5 słoiczka jak do tej pory
16 kaszka i owoce
19:30-20 mleko 210 ml
3 mleko 150-180 ml

Tak mniej więcej. Do tego soczek, bo z herbatkami nie możemy coś trafić.

Z herbatka u nas też był problem ale zawsze dosładzamy i jest ok pijemy i mlaskamy
 
Własnie dziewczyny jak to jest z tym dosładzaniem herbatek?? Dosładzacie czy nie?;-) i dosladzac czy moze lepiej jak dzidzius pije bez cukru???
 
CZARNA jak Samiemu tak wystarcza to ok. Ale wyliczałam z tego co napisałaś :) tylko Ty chyba liczysz danonka i owoce jako posiłek, a ja pisałam o przekąsce między posiłkami. Nie zrozumiałyśmy się...

JUSTA oczywiście, że nie dosładzać :)a najlepiej przyzwyczajaj do wody. Moja Marika wodą popija.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi pediatra powiedziała ze dziecko powinno jesc 5 razy mleko plus owoc,obiadek i kaszke .Tylko jak ja mu dam to wsztstko to o 20 mleka czasem nie chce jesc:eek:A czasem zje 180.Pytam bo juz sama nie wiem:no:
 
Do góry