reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozterki ciężarnych Psiar :)

Marcelina może coś w tym być,
mój też łazi za mną jak cień, za nikim tak nie chodzi tylko za mną, gdzie się nie ruszę tam ona :) w łazience, czeka na mnie pod ubikacją, rano wpada mi na łóżko i śpi w najlepsze,
jak byłam chora, Mama zrobiła mi okład na czoło, a ona położyła się na moim chorym gardle,
kładzie mi się też na brzuchu,
wczoraj mówiłam wszystkim co ten mały kaloryfer robi, że jest mi tak gorąco, ja ją z kolan ściągam, a ona i tak musi wejść na moje kolana, na żadne inne, tylko na moje !:)
teraz też śpi obok :))))ale mnie nie denerwuje, tylko wtedy kiedy jest mi przez nią za gorąco, ale kochane te nasze psiaki!!!!:))))
 
reklama
Słuchajcie ja się zgadzam z tym, ze zwierzaki wyczuwają ciążę. W końcu przez hormony na pewno zmienia nam się zapach, więc choćby po tym mogą wiedzieć...i pewnie wasze pieski chcą się teraz Wami opiekować bardziej...jesteście chronione :-)
 
Witam dziewczyny;) mam prośbę na pewno każda z was ma konto na nk..;) mam prośbę;) moja koleżanka bierze czynny udział w pomocy dla fundacji Bokserów...(sama ma 2 w domu) i chciałabym wam wstawić tutaj link do konta tej fundacji na nk .. bo potrzebna jest pilna pomoc dla jednej boksi i jesli ktoras z was by mogła albo zna kogoś kto mógłby się boksia zaopiekować do 1 MArca to było by super;):) wiecej o tej boski i o innych jest na koncie nk.. Witaj na nk.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół! ...a o ta własnie boksie chodzi Witaj na nk.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół! oraz podam wam stronke tej fundacji Fundacja - Boksery w Potrzebie
 
Kurcze Monia jak czytam takiego posta to od razu mam w głowie myśl,że ja wezme takiego psiaka. Gdyby nie moje małe mieszkanie i perspektywa,ze zostaje teraz sama z trojką dzieci to nawet bym sie nie zastanawiała,a tak poczytam na nk i zobacze jak inaczej moge pomóc...
 
Wielkie dzieki natt:) ta boksia o ktorej akurat mowa potrzebuje domu tylko do 1 marca tego roku;)
 
eee..Monia to cos ja źle zrozumiałam i zakodowałam,ze od marca...heeee...zaraz wchodze nk....a może pomoge w tym układzie???????

Moja mama jest wilebicielka bokserów. Chyba dla tego,że jak była młodą dziewczyną to miałą swoja ukochaną Belle. Może ją namówie:)....
 
Natt kochana na nk jest opisana cała sytuacja tej boksi i jest nawet telefon kontaktowy do osoby ktora sie tym zajmuje;)takze jesli masz jakies pytania to tam:))
 
A'propos wyczuwania ciąży przez psy...
Przy pierwszej ciąży miałam w stadzie Toffiego. Pięknego, utytułowanego samca, który w stadzie był absolutnym alfą. Niezwykle i zawsze opanowany, dostojny i inteligentny. Zaczepiony dawał w dziub, ale póki intruz nie zakłucił jego strefy (nie zbliżył sie na metr do Toffiego) - ten udawał że go nie widzi. Nie dał się prowokować, tylko gdy musiał się bronić. Ostoja spokoju! Ja nie jestem tak zrównoważona jak był Toff...
No i w sierpniu 2007 mój poważny dorosły samczyk oszalał :-0
Biegał, skakał, fruwał z miną uśmiechniętego naćpanego skowronka hihi Przychodził się wyjątkowo często prosić o pieszczoty, przytulał się do mnie. Ogólnie wyglądał jakby był w raju.
Nie przeszło mu to przez wiele miesięcy, ale po pierwszych symptomach "szalonego szczescia" Toffiego okazało się że jestem w ciąży :-))
Toffi wyczuł moją pierwszą ciążę, jak z obliczeń wynika, kilka dni po poczęciu :-))


Toffiego niestety już z nami nie ma...
Mam obecnie cztery inne dogi niemieckie, ale że wszystkie są na co dzień żywiołowe - nie widzę szczególnych zmian ;-)
 
reklama
tak jak obiecalam zdjecia mojego stadka :-D kazde z nich ma swoja historie...
dziambołm.jpg DZIAMBOL
P1010019m.jpg MANIA
kiniol3 ,.jpgKINIOL - SENIOR RODU
IM000075m.jpg PIES GANDALF I KOT ZDZISLAW
Obraz 003..jpgJULA
dziewczynka portret,.jpg DZIEWCZYNKA
IM000150 ,.jpg NASZE "KLONY" ZDZISLAW I TUNIO (nie spokrewnieni)
 
Do góry