reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych Maluszków

U nas najciekawsze są "rozmowy z Blanką". Mała jak jest najedzona, wyspana i przewinięta w świeżą pieluchę uwielbia leżeć i głużyć. :-D Rozmowa z nią polega na tym, że robię jej "agrrrr" zbliżając się do jej noska - a ona się uśmiecha i ucieka głową na boki (tak jakby z rozśmieszenia próbowała się ukryć:-) :)) po czym stara się odgłużyć jakieś "errr" albo "geee" :-) :) - wygląda to cudnie, jak będzie mąż i będzie możliwosc to spróbuję to nagrać :cool2:
 
reklama
Kreatorka super ze juz mała tyle potrafi;) nagrywaj nagrywaj bo to najlepsze pamiatki;)
U mnie Agatka też próbuje gugac i jakieś dźwięki wydobyć z siebie:) jak się uda to się uśmiecha tak słodko pełną buzka;) dziś jej pieluszke tak buziaczka wycieralam i tak się smiala;) no miód na moje serce;) a położyłam ja bez pampersa kupkę powietezyc to taka szczęśliwa była ze się posikala:) a przy okazji odbilam stopkę do albumu jeszcze tylko raczka;)
 
dopiero teraz trafiłam na ten wątek hehe;)

U mnie Ala lubi pogadać i posmiać się zwłaszcza jak skończy jesc cycusia i sie patrzy na mnie;) słodkosci:))) parę razy udalo jej się z brzuszka sturlac na plecy:) martwi mnie tylko to, ze tak niechętnie przekręca sama głowe na prawo.. tylko to lewo i lewo yhh
 
U nas już ręce w buzi nonstop. Odkrył je parę dni temu. Gada i śmieje się :) wodzi za mną oczami jak chodze pó pokoju.
 
Dziewczyny, czy to możliwe, zeby 2 miesieczne dziecko zaczęło ząbkować?? Od kilku dni jest wyjatkowo niespokojny, gryzie raczki, slini się i jest bardzo niespokojny. Całe dnie wisi na mnie, placze, marudzi. Wczoraj wieczorem w akcie desperacji dalismy Olusiowi paracetamol i jak reka odjal. Spokojny, usmiechniety, dal sie wykapac nawet i padl. Spał mi dzisiaj do 5, co mu sie jeszcze nie zdarzyło...
 
Katty ja miałam to samo. 3 dni takie po czym nowe umiejętności się pokazały. Ja też obstawiam skok, choć też na początku myślałam że zęby :)
Tylko ten patacetamol... Dziwne...
 
Katty, właśnie jestem trzeci dzień po takim tygodniowym zachowaniu Witka.A nasze dzieci podobne wiekowo. To ewidentnie skok. Nie dawajcie dziecku niepotrzebnie lekarstw. Przetrzymajcie te ciężkie chwile, trzymajcie się.

Ale jak mogliście wpaść na ząbkowanie u dwumiesięcznego dziecka :rolleyes2:.
 
reklama
Dzag moja mama mi powiedziała że jak mój brat miał 3 mies miał już 4 zęby... :/ także zapytała mnie czy oby nie przez zęby taki marudny i slini się cały czas. Jednak był to skok :)
 
Do góry