reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

reklama
a propo przeklinania to mojej kuzynki synek lat 3 walnąl taki tekst do wujka ktory przyszedl pozyczyc auto od siostry i mowi Marzena daj kluczyki a Mały "mamo nie dawaj niech zapierdala z buta:tak::-):-):-)chyba od tatusia sie nauczyl;-)
mnie to przeraza wyobraznia dzieci mojej kolezanki corka ma 4 lata przyszla z przedszkola a ze maja zajecia integracyjne tzn lacza strasza grupe z mlodsza to powiedziala ze malych sie nie bije tylko ostrzega najpierw bo oni bija a ona ostrzega po czym stwierdzila zeby tata dal nasionko mamie bo chce miec brata i to juz :-D
 
Chcialam o tym napisac na "Niegrzecznych...", ale juz nie bede taka swinia i wyrodna matka:-p Wyobrazcie sobie, ze Pszczola od 2 dni ODMAWIA ZALOZENIA PIELUCHY:szok::szok: Owszem, sygnalizuje, ze chce siku, jak widzi nocnik albo jak jest w lazience, tak jak to juz od jakiegos czasu robi, ale zdarza jej sie nasikac tam, gdzie stoi (i kupsko tez zwalic:baffled:). Latam wiec za nia caly czas i obserwuje, bo chyba nie ma w naszym mieszkaniu metra kwadratowego, ktorego by nie"zaznaczyla":baffled: Oczywiscie, co jakis czas ja pytam, czy nie chce sikac i przewaznie mowi, ze tak i idzie na nocnik albo sedes. Niestety, kupska do nocnik aczy sedesu za chiny nie zrobi.... Nie bylam przygotowana na to, ze przed wiosna bede uczyc Pszczole "na powaznie" czystosci, wiec mam dla niej tylko 3 pary majtek:zawstydzona/y: i to za duzych, z reszta juz wszystkie zuzyla po kilka razy, bo ja co chwile je piore... Kurde, boje sie, ze mi sie przeziebi, bo w mieszkaniu wcale nie jest za cieplo, nawet po odkreceniu kaloryferow (juz slabo grzeja). Ech, padam na pysk od tego biegania za nia... Na spacer tez wczoraj i dzis nie poszlysmy - wczoraj, bo zrobila awanture, ze nie chce pieluchy, a dzis pogoda do dupy... Nie wiem, jak mam ja przekonac, bo kurde przeciez nie bedzie obszczana wsrod ludzi.... Wieczorem na szczesciejes tak zmeczona, ze pozwala mi laskawie wbic sie w pampera, ale i tak przy nim majstruje.... Bosz....
 
Pszczola jest poprostu genialna.....Dominique czas zakupic wiecej majteczek ;))))) chcialabym zeby moja w polowie tak sygnalizowala ;)
 
Dominique, to kiedy idziecie na zakupy bielizniane? :-) Moge Wam odstapic czesc Sarkowych majtochow, bo ma z 8 par i ani razu nie miala ich ubranych, bo po co ;-):-p
Twoje dziecko to GENIUSZ! I zanim rozpocznie sie wiosna bedzie bez problemu sikac i robic kupke do nocnika (a nie na podloge ;-)), a Ty zaoczszedzisz troche kaski, bo to zawsze jakies 50zl wiecej w portfelu na miesiac :-):-):-)

Silunia, witaj! W koncu, bo juz sie denerwowalysmy :tak:
 
hahaha teksty dzieciaczkow mnie rozlozyly na lopatki!!!!!! :D:D:D

u nas tak jak u dominique mala czesto odmawia zalozenia pieluchy.. malo wrecz ja sciaga jak nie patrze hehe ale jakoze wlasnie podobnie jak pszczola nie potrafi trzymac siczku albo kupke - to pieluche bedzie miec :Dale mam nadzieje ze szybko i sprawnie pojdzie nauka nocnikowania :D
 
reklama
dominique- pszczółka jest debeściarska:-D i skoro odmawia zakładania pieluch, to na pewno szybciutko nauczy się wołać na siusiu i kupkę... a tym czasem- chyba musisz zakupić więcej majteczek:-D
 
Do góry