reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

reklama
Sandra Jagodka poprostu powiedziala prawde :-D oleju nie bylo to co mala bedzie owijac w bawelne :-D ale fakt trzeba uwazac na slownictwo, oj trzeba.
Jakis miesiac temu Oliwka stala w swoim lozeczku i powiedziala "w dupe"...mogla powiedziec chociaz ze niepodoba jej sie to ze jest w lozeczku a nie takie teksty mi dawac :-D sytuacja dosc smieszna szczegolnie jak dziecko to mowi ale wole chyba jednak jakby nie uzywala tego typu slow.

za to moj tata opowiadal jak wyszedl ze swoja siostra ktora wtedy miala 3 lata (tata 12) na plac zabaw, do piaskownicy. Asia robila babki z piasku i jedna jej nie wyszla i ta ze zloscia krzyknela "kulwa mać". Oczywiscie wszystkie babcie siedzace na lawce oczy w 5 zl. Tata spalil buraka i uciekl z Aska na rekach gdzie pieprz rosnie.
Teraz w rodzinie wszyscy sie z tego smiejemy.
 
hahaha jejku naprawde coraz bardziej musimy uwazac na slownictwo :D :-D

ja wlasnie o tym rozmawialam wczoraj z nasza opiekunka bo mala wszystko powtarza, przykladem bylo jak niania nasza robila a drutach i opuscila jedno oczko i mowi "Oh man!" a Szantuska od razu "oooooh maaaan " :D:-D


ahhh dziewczyny powiem Wam mamy maly sukcesik :-) wczoraj rano jak mala wstala nie dostala smoka, i caly dzien byla bez smoczka... pozniej kladlam ja spac .. myslalam ze moze nie usnie bez smoczka czy cos.. ale BEZ PROBLEMu!!! usnela raz dwa bez niego... :-) o wiec pozniej myslalam ze w nocy moze sie czasami dopomniec o niego.. ale nieee :-) przespala slicznie nocke bez smoczula :D
no i poki co do teraz jest bez niego :D uwazam tylko zeby nie byl gdzies w widocznym miejscu! :-)

aj moze sie uda go pozbyc zupelnie ?:)
 
Nocka :-):-):-) dla taty i dla Oliwki:-p
Domiska chciałabym widzieć Szantusie jak mówi oooo man:tak: ciekawe jaka minę miała niania:-)
 
Nocka, dopiero teraz przeczytalam Twojego posta :-D:-D:-D "Brawo" dla Oliwki i usmialam sie z historyjki Twojego taty :-D:-D:-D
 
reklama
a propo przeklinania to mojej kuzynki synek lat 3 walnąl taki tekst do wujka ktory przyszedl pozyczyc auto od siostry i mowi Marzena daj kluczyki a Mały "mamo nie dawaj niech zapierdala z buta:tak::-):-):-)chyba od tatusia sie nauczyl;-)
 
Do góry