reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dzidzisiów

karoo mozrze cudownie , moglabym nad nim spedzic caly urlop , wybieramy sie nad morze jeszcze przed urodzeniem Zuzi  ;D

a dzisiaj moja cora jest bardzo ruchliwa , kopie nozkami ...chyba   ;D
 
reklama
Dziewczyny, a do ktorego momentu bezpiecznie jest gdzie wyjezdzac? I chyba lepiej samochodem, a nie samolotem czy autokarem, nie?
 
Bo powiem szczerze, ze tez bym sie gdzies wybrala :) Tylko, ze bede na L4 od czerwca, wiec nie wiem czy ryzykowac jakims wyjazdem w razie kontroli z ZUS'u :)
 
My w maju lecimy samolotem  do Francji - tez juz nie mam obaw
w lipcu chcemy jechac nad morze autkiem , a przedwakacjami tez pewnie sobie zrobimy par wypadow  ;D i tez bez obaw  ;D wiec jesli nie masz przeciwskazan to czemu nie  ;D
 
Dzieki Joas, dobrze wiedziec. Bo to moje L4 to bedzie takie wiesz ;) No chyba, ze na prawde zaczne sie zle czuc. Chce poprostu odpoczac sobie, przygotowac sie do tej waznej chwili itd. No i musimy z Moim sypialnie wyremontowac, bo na poczatek tam chce wstawic lozeczko.

Silunia, w jaki region Francji lecicie? Pewnie w rodzinne strony Twojego Ukochanego, co? Musze namowic Mojego na jakis maly wypad, bo zwariowac mozna przez ta szara rzeczywistosc :)
 
W kazdej ciazy w 9 miesiacu jezdzilam do tesciowej - 350km w gory. Nawet z wysokim cisnieniem. I szczesliwie wszystko bylo dobrze.
 
A mnie moje malnestwo skopalo po poludniu... Chyba z poltora godziny sie bawilismy - ja w naciskanie - ono w wyciskanie brzucha :D
 
reklama
Super! Tez chcialabym sie tak pobawic... Gratulacje Karoo z okazij zabawy z wlasnym dzieciaczkiem....
 
Do góry