reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka w 30 tygodniu ciąży

Węgorz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Październik 2020
Postów
63
Jestem w 30 tc, półtora tygodnia temu na badaniu wszystko w porządku. Malutka ponoć zdrowo się rozwija. Nie mniej jednak mam pewne wątpliwości co do jej ruchów. Czasem potrafi być bardzo aktywna przez np. 2/3 doby a później jest tak okrutnie spokojna przez parę dni. Ma tak od kiedy poczułam pierwsze ruchy ale za każdym razem jest ten sam strach, czy wszystko z nią dobrze?. Wiem że każda ciąża jest inna. Może akurat moja taka jest... Martwię się bo wszędzie pisze że ruchy na tym etapie ciąży powinny być już w miarę regularne. Może któraś z was też tak miała?. Czy może powinnam zgłosić się na SOR tak na wszelki wypadek.
Nie chce panikować ale z drugiej strony bagatelizowanie też nie jest dobre. Aktualnie od dwóch dni ruchy czuję słabiutko, ale są.
Myślę może to kwestia ułożenia?
 
reklama
Nie na SOR tylko ms ginekologiczną IP. Lepiej pojechać o 1000 razy za dużo niż o raz za mało.
Sprawdź, ale nie martw się - to jest normalne (sama też nie jesteś codziennie tak samo aktywna). Możesz już liczyć ruchy albo wypożyczyć KTG do domu.
 
No to dobrze. A masz już położoną? Ja od 30 tyg regularnie miałam u niej ktg na początku raz w tyg a potem co 3 dni ale w razie czego zawsze mogłam do niej zadzwonić i albo by przyjechała albo ja do niej na ktg.
 
Do góry