reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Obecne i przyszłe Mamusie nurtuje mnie jedna rzecz, chodzi o ruchy maleństwa, jestem teraz w 19tc, ruchy czuje od niecałych dwóch tygodni, ale są one bardzo nieregularne.... raz czuje rano, czasami wieczorem, czasami w ciągu dnia... martwi mnie to trochę czy na tym etepie ruchy powinno się czuć cały czas czy mogą być nieregularne o różnym natężeniu, będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoim doświadczeniem :D Czekam teraz z niecierpliwością na usg połówkowe i jestem już chyba cała w stresie czy będzie wszystko dobrze, ale muszę wytrwać jeszcze kilka dni :)
 
reklama
Rozwiązanie
Ja jesdtem w 18 tygodniu, a ruchy zaczęłam czuć pod koniec 16 tyg. Pierwsze kilka dni codziennie, a potem 2 dni kompletna cisza, potem znowu poczułam, a za dwa dni znowu cisza przez kolejne prawie 3 dni... Stres straszny, czy jest wszystko dobrze, na szczęście ratował mnie od oszalenia detektor tętna płodu, którym Mała znajdowałam. Teraz znowu od 3 dni czuje ruchy, ale bardzo nieregularne. Dzisiaj miałam usg polowkowe i córcia pięknie kopala, mimo że ja jej wogole nie czułam. Myślę że jeszcze spokojnie 2-3 tyg. Potrwa zanim będą one mocne i regularniejsze.
Tak z ciekawości czy to Twoja pierwsza ciąża ? Jeśli tak to jest prawdopodobieństwo, że możesz urodzić wcześniej. Kiedyś tak kobiety interpretowały termin porodu jak nie było...
Obecne i przyszłe Mamusie nurtuje mnie jedna rzecz, chodzi o ruchy maleństwa, jestem teraz w 19tc, ruchy czuje od niecałych dwóch tygodni, ale są one bardzo nieregularne.... raz czuje rano, czasami wieczorem, czasami w ciągu dnia... martwi mnie to trochę czy na tym etepie ruchy powinno się czuć cały czas czy mogą być nieregularne o różnym natężeniu, będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoim doświadczeniem :D Czekam teraz z niecierpliwością na usg połówkowe i jestem już chyba cała w stresie czy będzie wszystko dobrze, ale muszę wytrwać jeszcze kilka dni :)
Tak. Dzidzi jest malutkie i spokojnie jeszcze przez kilka tygodni ruchy będą nieregularne albo słabe. Dziecko wyrabia sobie swój rytm dnia. Albo będziesz miała leniucha albo małego wariata ;)
 
Ja jesdtem w 18 tygodniu, a ruchy zaczęłam czuć pod koniec 16 tyg. Pierwsze kilka dni codziennie, a potem 2 dni kompletna cisza, potem znowu poczułam, a za dwa dni znowu cisza przez kolejne prawie 3 dni... Stres straszny, czy jest wszystko dobrze, na szczęście ratował mnie od oszalenia detektor tętna płodu, którym Mała znajdowałam. Teraz znowu od 3 dni czuje ruchy, ale bardzo nieregularne. Dzisiaj miałam usg polowkowe i córcia pięknie kopala, mimo że ja jej wogole nie czułam. Myślę że jeszcze spokojnie 2-3 tyg. Potrwa zanim będą one mocne i regularniejsze.
 
Obecne i przyszłe Mamusie nurtuje mnie jedna rzecz, chodzi o ruchy maleństwa, jestem teraz w 19tc, ruchy czuje od niecałych dwóch tygodni, ale są one bardzo nieregularne.... raz czuje rano, czasami wieczorem, czasami w ciągu dnia... martwi mnie to trochę czy na tym etepie ruchy powinno się czuć cały czas czy mogą być nieregularne o różnym natężeniu, będę wdzięczna jeśli podzielicie się swoim doświadczeniem :D Czekam teraz z niecierpliwością na usg połówkowe i jestem już chyba cała w stresie czy będzie wszystko dobrze, ale muszę wytrwać jeszcze kilka dni :)


Ja pierwszego kopniaka dostałam w 18 tygodniu, odczuwalnego, później była cisza, i dopiero od 20 tygodnia czułam już regualnie, codzienie :)
 
Ja jesdtem w 18 tygodniu, a ruchy zaczęłam czuć pod koniec 16 tyg. Pierwsze kilka dni codziennie, a potem 2 dni kompletna cisza, potem znowu poczułam, a za dwa dni znowu cisza przez kolejne prawie 3 dni... Stres straszny, czy jest wszystko dobrze, na szczęście ratował mnie od oszalenia detektor tętna płodu, którym Mała znajdowałam. Teraz znowu od 3 dni czuje ruchy, ale bardzo nieregularne. Dzisiaj miałam usg polowkowe i córcia pięknie kopala, mimo że ja jej wogole nie czułam. Myślę że jeszcze spokojnie 2-3 tyg. Potrwa zanim będą one mocne i regularniejsze.
Tak z ciekawości czy to Twoja pierwsza ciąża ? Jeśli tak to jest prawdopodobieństwo, że możesz urodzić wcześniej. Kiedyś tak kobiety interpretowały termin porodu jak nie było usg. Dla bezpieczeństwa możesz spakować torbę do szpitala trochę wcześniej niż miesiąc przed porodem. Jeśli to były kopniaki, a nie wzdęcia :)(też miałam szybszy poród). Powodzenia i oby jak najbliżej terminu.
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry