reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

No u mnie też właśnie wygibasy odchodzą takie, że brzuch cały faluje. Więc jeśli spokój ma być objawem przedporodowym to chyba nigdy nie urodzę ;) Aczkolwiek mam niejasne wrażenie, że brzuch się nieznacznie obniżył bo ruchy zaczynam czuć w troszkę innych miejscach. A młoda na pewno się nie obróciła bo różnica tylko w wysokości.
 
reklama
moj tez malutko sie rusza, najczesciej czuje go wieczorem jak leze w lozku wtedy cos tam mnie po smyra nozka czy raczka :)
 
Ruchy wydają się delikatniejsze, właśnie takie falujące, a w rzeczywistości Maluchom potrafi tętno skoczyć do 180 :) Przez 3 dni miałam 3x dziennie KTG po 20-30minut i nasłuchałam się Franciszka ;-)
 
rozmawialam dzis z polozna i mi potwierdzila, ze to normalne, ze na tym etapie jest mniej ruchow (w 38tc za to bylo u nas wariactwo ze hej :-D ) i jezeli zauwazy sie po min. 10 serii dziennie to jest w porzadku.

Katasza
- ja za to gdzies czytalam, ze przed samym porodem dzieci sie znow mocniej uaktywniaja (po chwili odpoczynku), wiec kto wie, co znacza ruchy Twojej lobuziary :-D
 
W tych ostatnich dniach mała buszuje jak diabełek tasmański :) co tam że ciasno, i tak dokazuje :) ale dla mnie to lepiej, nawet nie muszę liczyć ruchów bo i po co skoro chwile jej odpoczynku sa bardzo krótkie, tak co chwila fika :) w nocy to już w ogóle :) dziś ma troszkę spokojniejszy dzień, postanowiła dać mamusi odpocząć :D
 
Do góry