reklama

Ruchy dziecka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2015' rozpoczęty przez quchasia, 3 Lipiec 2015.

1. quchasia

quchasia Fanka BB :)

Grudniowe Mamy, ponoc przy pierwszym dziecku pierwsze ruchy sa wyczuwalnie dopiero po 20 tc. Jak jest u was? Jakie macie w tej kwestii doswiadczenia?

Jestem teraz w 17 tc pierwsze jciazy i mam wrazenie, ze co jakis czas w dole brzucha czuje takie dziwne przelewanie. Moze to dzidzia ;))

Pzdr

2. Domi_Polka

Domi_Polka Moderator

Ja jestem w 18tc, porod pierwszy to bedzie. I tez od jakiegos tygodnia chyba, czuje to co Ty. I jestem przekonana, ze to dzidzius, a nie zadne jelita :)

3. reklama
  4. AlfaBeta111

AlfaBeta111 Fanka BB :)

Hej ja jestem w 14 tyg i tez jestem pewna ze to bobas. Druga moja ciaza wiec raczej sie nie myle :)

5. quchasia

aj to takie cudowne uczucie, nie do opisania... :-)

6. dzag82

dzag82 Mama Tymka i Witka

Ja w pierwszej ciąży pierwsze takie stuprocentowe ruchy poczułam w 16. tygodniu. A teraz juz po skończeniu 11. już czuję :-).

7. olciastrzelce

olciastrzelce Fanka BB :)

jejq dziewczyny jak ja wam zazdroszcze :) ja też juz bym chciała czuc swoje maleństwo... mam nadzieje ze juz niedlugo:)

8. auliya

auliya kwiecień '09 '14 gru'15

Olciastrzelce ja czuję ruchy dopiero od 01.07 a to moja 3 ciąża!! spokojnie czekaj na swoją kruszynkę aż się zacznie odzywać :-)

9. Melisska32

Melisska32 Fanka BB :)

Olciastrzelce spokojnie, doczekasz się, a i przyjdą takie chwile, że będziesz chciała by siła kopniaków była choć trochę mniejsza :-D

W pierwszej ciąży ruchy synka poczułam w 16 tygodniu czyli podobno bardzo wcześnie, w obecnej ciąży w 15 tygodniu, ale tym razem łatwiej mi było je rozróżnić od ruchów jelit bo już wiedziałam czego się spodziewać. Teraz czuję ruchy po posiłkach (zwłaszcza jak zjem coś słodkiego albo wypiję słabiutką kawkę) i w nocy jak idę spać to sobie dziecię wyścigi pływackie urządza. Nie są to kopniaki tylko delikatne pukanie, przemieszczanie się z jednej strony na drugą i wypinanie.

10. reklama
  11. dzag82

dzag82 Mama Tymka i Witka

Oooo, ja na przykład nie cierpiałam czkawek. Kopniaki przy czkawkach to było dla mnie nic. Czkawki są okropne :-p.

12. quchasia

dzag82 strasznie jestem ciakawa czkawek, ale z tego co piszesz to nie powinnam heh:-):-)

Poleć forum