reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

quchasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2015
Postów
10 646
Miasto
krk
Grudniowe Mamy, ponoc przy pierwszym dziecku pierwsze ruchy sa wyczuwalnie dopiero po 20 tc. Jak jest u was? Jakie macie w tej kwestii doswiadczenia?

Jestem teraz w 17 tc pierwsze jciazy i mam wrazenie, ze co jakis czas w dole brzucha czuje takie dziwne przelewanie. Moze to dzidzia ;))

Pzdr
 
reklama
Ja jestem w 18tc, porod pierwszy to bedzie. I tez od jakiegos tygodnia chyba, czuje to co Ty. I jestem przekonana, ze to dzidzius, a nie zadne jelita :)
 
Ja w pierwszej ciąży pierwsze takie stuprocentowe ruchy poczułam w 16. tygodniu. A teraz juz po skończeniu 11. już czuję :-).
 
Olciastrzelce ja czuję ruchy dopiero od 01.07 a to moja 3 ciąża!! spokojnie czekaj na swoją kruszynkę aż się zacznie odzywać :-)
 
Olciastrzelce spokojnie, doczekasz się, a i przyjdą takie chwile, że będziesz chciała by siła kopniaków była choć trochę mniejsza :-D

W pierwszej ciąży ruchy synka poczułam w 16 tygodniu czyli podobno bardzo wcześnie, w obecnej ciąży w 15 tygodniu, ale tym razem łatwiej mi było je rozróżnić od ruchów jelit bo już wiedziałam czego się spodziewać. Teraz czuję ruchy po posiłkach (zwłaszcza jak zjem coś słodkiego albo wypiję słabiutką kawkę) i w nocy jak idę spać to sobie dziecię wyścigi pływackie urządza. Nie są to kopniaki tylko delikatne pukanie, przemieszczanie się z jednej strony na drugą i wypinanie.
 
Melisska pisze:
Olciastrzelce spokojnie, doczekasz się, a i przyjdą takie chwile, że będziesz chciała by siła kopniaków była choć trochę mniejsza
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
Oooo, ja na przykład nie cierpiałam czkawek. Kopniaki przy czkawkach to było dla mnie nic. Czkawki są okropne :-p.
 
reklama
Do góry