reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Ruchy maleństwa

Dołączył(a)
21 Październik 2019
Postów
5
Rozwiązania
0
Witam drogie mamusie! Jestem obecnie w 38 tygodniu. Martwią mnie trochę ruchy mojego synusia, które są zupełne inne niż kopniaki czy przeciąganie - czasami odczuwam takie jakby drgawkowe czy trzepoczące ruchy. Dodam że wszystkie kto i usg są prawidłowe.
 
reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Sierpień 2018
Postów
551
Rozwiązania
5
Ja tak miałam i nie była to czkawka bo czkawkę potrafiłam odróżnić. Pytałam o to ginekologa i mówił że, ruchy też tak można odczuwać.
 
reklama
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry