reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

aqua1-23

Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08
Dołączył(a)
26 Październik 2005
Postów
1 963
Miasto
Częstochowa
Podejrzewam, że ten wątek zakładam troche zawcześnie - napewno później się przyda :tak:


A założyłam go ponieważ wczoraj w nocy leżałam sobie w łóżku Kubas spał leciała cicho muzyczka ja w pełnym relaksie marzyłam o chałpinie i poczułam tego mojego malucha :szok: :tak: - nie mam pojęcia czy to już wogóle możliwe :dry: no ale z drugiej strony wiem jak to jest jak się czuje dzidziola - poczyłam takie delikatne muśnięcie z lewej strony :tak: uczucie przeboskie

może młode fikało i tak się rozfikało, żę je poczułam :confused::baffled::tak:
 
reklama
Gratulacje aqua, rzeczywiscie wczesnie. Ja nastawiam sie za jakis miesiac, moze troszke pozniej
 
Polka zaczela miziac w 16 tygodniu a podobno drugie czuje sie wczesniej:-).Wiec gratki , motylka masz w brzusiu.
 
aqua- gratulację!!! ja julcie poczułam dopiero po 20 tygodniu, ale liczę, żę michałek wcześniej da o sobie znać:-D
 
Aqua to super -gratuluje!!! :-) Wyobrazam sobie jakie musi to byc wspaniale uczucie :tak::tak::tak:

Pozdrawiam cieplutko!!!!
 
Dziękuje za gratulacje - Wam życze tego samego jak najszybciej
Kube też poczułam późno - chyba też po 20 tygodniu - dlatego wczoraj byłam taka zdziwiona
 
Ja czułam Wojtusia w 15 tyg.... ale to było cudowne,, :) mały ma 3 miesiące.... a już bym mogła znowu:sorry2: :-D

fajnie macie, że następne już..... :)
pozdrawiam
 
reklama
aqua serdecznie gratuluję
Ja Mateuszka poczułam około 18 tygodnia.
Sama już nie mogę się doczekać kiedy znów w moim brzusiu ta mała Kruszynka zacznie fikać.
DLA TAKIEJ CHWILI WARTO BYĆ W CIĄŻY
 
Do góry