reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
Zastanawiam się, jak to jest czuć ruchu maluszka...

klajo- po prostu super:-) na początku są to takie delikatne muśnięcia, ale wiesz i czujesz, że to TWÓJ maluch... z czasem ruchy przybieraja na sile i mozna nawet zobaczyc przebijający się przez brzuszek łokieć, kolanko, rączkę, nóżkę...
 
Aqua- super:-)

A ja jak sobie leżę wieczorkiem w łóżku to czuję w brzuchu jakby mały koliberek trzepotał tam w środku... czy to możliwe że to mój dzidziol rozrabia? Czy to może jelita?:sorry2:hahahah. Teściowa mówi, że ona też tak wcześnie czuła ale ja nie mam pojęcia :confused:
Na usg widziałam jak dziecko się kręci, szybkie jest jak iskierka i trochę czasu zajęło wymierzenie go:)
 
klajo- po prostu super:-) na początku są to takie delikatne muśnięcia, ale wiesz i czujesz, że to TWÓJ maluch... z czasem ruchy przybieraja na sile i mozna nawet zobaczyc przebijający się przez brzuszek łokieć, kolanko, rączkę, nóżkę...
Ewa - rozmarzyłam się .... poczekam... spokojnie..., idę dzisiaj do lekarza ciekawa jestem co zobaczę?, może córkę może syna:):):):)
 
to moja pierwsza dzidzia:)i jak na razie nie wiem co to za uczucie chociaż marze aby już niebawem poczuć maleństwo:)na razie czuje tylko mdłości niestety i mam nadzieje że już lada dzień ustąpią...Pozdrawiam:tak:
 
Aqua - gratuluję!! Każda z nas pewnie Ci bardzo pozytywnie zazdrości ;-):tak:
Powiem Wam tak szczerze, mnie sie wydawało, że raz coś poczułam....choć mogło mi sie oczywiście wydawać, bo nie wiem czego sie spodziewać ;-)
Ale patrząc na wczorajsze usg, to mały fika jak szalony pajacyk, może poczuję już niedługo :happy2:
 
zastanawiam sie kiedy mi sie to przytrafi..juz nie moge sie doczekac..ale to moja pierwsza dzidzia wiec pewnie musze sie uzbroic w cierpliwosc..
 
reklama
Aqua, ale super!!!!!!!!!!!!!

U nas wieczorami to tylko rewolucje slychac z tego brzusia, normalnie jakby orkiestra cala dawala czadu, smieszne rozne i baaaaaaaardzo glosne dzwieki, az sie smiejemy z mezem do bolu z tych dzwiekow:-D:-D

Juz mialam nadzieje, ze to moze wlasnie tak sie zaczyna, bo na usg fikal maly jak dziki, ale to chyba jednak tylko kolejny urok ciazy hehehe, a na ruchy to pewnie jeszcze troche poczekamy { z niecierpliwoscia wieeeeeeeeelka}:-):-)
 
Do góry