reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
hej

i ja już czuje ruchy maluszka (od soboty), tak bardzo się ciesze, choc na początku miałam watpliwości, ale juz teraz jestem przekonana że to jednak ONO :happy2::happy2::happy2:

dziś mam usg, to jeszcze ujrze tego fikajacego człowieczka :happy2:

pycha, gratulacje:))

Ja też myślałam, że czuję jak maluch bryka ale położna w instytucie powiedziała mi że to niemożliwe i najwcześniej poczuję w 16 tc ale czegoś takiego w życiu nie czułam więc co to było?:-)
A dzisiaj ruszył kamol w prawej nerce i lewituję nad ziemią z bólu ale trzymam się twardo muza głośno i wyję jak trzeba...

sanya: kurcze, trzym się, niech ci to wytną jak szybko będzie można... jejku.. żal mi ciebie...
...ja miałam w woreczku żółciowym, ale przed ciążą zrobiłam z tym porządek, bo też mogłabym teraz wyć...
powodzenia:tak:


a ja, hm... rybich ogonków nie czuję, jak się położę wieczorkiem to mam wrażenie że mi "coś" buszuje po brzuszku w dole właśnie, zresztą często mi się "coś takiego wydaj" niech to będzie to pseudoburczenie bez burczenia:cool2: ale czekam na te faktyczne stukanie od środka:tak:
ja myślę że po tym co widziałam na usg, chodzi mi o ruchliwość mojego maluszka, to moja wyobraźnia działa:cool2:
 
Obawiam się, że jednak nie będzie na razie operacji woreczka, bo się boją operować w tak wczesnej ciąży takie odniosłam wrażenie.Ale jak znowu dostanę aaku to już nie będzie zlituj się:no:
Dziękuję za ciepłe słowa działają lepiej niż termofor:-)
 
Gratulacje mamusiom które czują ruchy :-) Super tak wcześnie :-)
Ja w 1 ciązy czułam w 16 tc, więc też dość wcześnie. Teraz czuję tylko jak mi się wszystko w brzuchu przemieszcza :-D
 
Obawiam się, że jednak nie będzie na razie operacji woreczka, bo się boją operować w tak wczesnej ciąży takie odniosłam wrażenie.Ale jak znowu dostanę aaku to już nie będzie zlituj się:no:
Dziękuję za ciepłe słowa działają lepiej niż termofor:-)

mnie też lekarka wystraszyła i dzięki Bogu skutecznie, na tyle że sama dałam się pociąć... Myślę że musisz po prostu wytrwać do drugiego trymestru i poczekać na zgodę gina i chirurga... Warto myślę usunąć te kamyczki, nawet w ciąży, bo wiem że robią takie operacje, bo im ciążą większa tym sama wiesz...
trzymam więc za ciebie kciuki,
wszystkie grzejemy twoje nereczki najlepiej jak możemy:tak:

Ja w 1 ciązy czułam w 16 tc, więc też dość wcześnie. Teraz czuję tylko jak mi się wszystko w brzuchu przemieszcza :-D
ooo, to czujesz tak jak ja, ale tylko jak się "wsłucham" ... ja w pierwszej niestety dopiero w 20 więc jak teraz będzie np w 18 to i tak się ucieszę:-)
 
Dziewczyny, buszuje!!!!!!!!!!!
Pomylić się nie mogę, czuję jak buszuje tak już 3 dzień. Najpierw mnie załaskotało od środka, leżałam, słuchałam, a teraz to już normalnie buszuje jak nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny, buszuje!!!!!!!!!!!
Pomylić się nie mogę, czuję jak buszuje tak już 3 dzień. Najpierw mnie załaskotało od środka, leżałam, słuchałam, a teraz to już normalnie buszuje jak nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eee.. to super!!!
coraz więcej mamuś czuje ruchy swoich dzidz:tak: u nas w dalszym ciągu nic...
 
reklama
Wow!! Anaklim, Pycha - super!! Ja już nie mogę sie doczekać....

Sanya - strasznie Ci współczuję, tak sie biedna nacierpisz.... Wierzę, że jakby sie dało, to każda z nas chętnie by Ci pomogła... A może Ty rzeczywiście czujesz juz Dzidziulka? Mówisz, że taka szczuplutka jesteś, no i chudniesz bidulko, a mały byczek przeciesz rośnie!
 
Do góry