reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

korni- to witaj w klubie... moja małpka tez 12 dni po terminie na świat przyszła:baffled: i chodzenie piechotką na 10 piętro nie pomogło...

wiesz co, ja z koleżanką z oddziału zaczęłyśmy zdesperowane też chodzić po schodach, młody gin nas przyłapał i zaczął się smiać że dziś coś z tego będzie, tylko że najlepiej jakbyśmy schodziły a nie wchodziły, bo to niby lepiej działa...i obie nas ruszyło! Więc ja stawiam na schodzenie, od polowy lipca;-):cool2:

no to Kuba zdecydował się w 7/8 miesiącu ,że on już wychodzi - chyba się chłopakowi znudzilo - więc leżonko przez miesiąc + leki - wytrzymał do 38/39 tydziń i tak trochę przed czasem ale lepiej tydzień niż miesiąc - zobaczymy jak teraz będzie
lepiej niech maluszek się nie spieszy, ale miłoby było tak idealnie w terminie urodzić, a tak się dzieje - sama byłam świadkiem. Tego nam życzę:tak:

Korni, Ewa - jak to zniosłyście? Po terminie znaczy się? Jajko bym zniosła już drugiego dnia po, he, he... Może tym razem szybciej pójdzie:))
Tak siedzę sobie i tak się zastanawiam, jak ja mogłam kiedyś mówić, że nigdy nie będę mieć dzieci.... Ech, człowiek jak młody, to głupi niekiedy.....
...człowiek mądrzeje na szczęście;-):-D
a co do przenoszenia, to serio myślałam że już na zawsze będę w dwupaku hehehe i to całkiem serio tak myślałam:sorry2:

teraz codziennie już czuć jak maleństwo się rusza w środku,najlepiej wieczorem czuć jak spokojnie się położę na boku :-) Pozdrawiam Majka
muszę sprobować...... gratuluję:-)

czy faktycznie je poczułam, czy to był tylko sen... stawiam jednak na to drugie...
eee, będzie dobrze............ kiedyś poczujemy:sorry2:
 
reklama
aaaaa...... jem sobie spokojnie orzeszki arachidowe w miodzie.... od jakiejś godziny i czuję jakby mi się coś w podbrzuszu wywalało, rozciągało, pchało i wierciło i smyrało może... dziwne uczucie, bo nie mam typowego "dotykania" ale jakby mnie ktoś gilał od środka, tak poniżej pępka z 4-5 cm i w dół chyba trudno określić...... myślicie że to to???
 
Korni hihi chyba tak,w końcu to już 14 tydzień,wczoraj pytałam ginekologa czy możliwe jest że już czuję ruchy,powiedział że takie muśnięcia to już te oczekiwane choć narazie delikatne ruchy maleństwa.GRATULACJE....witaj w klubie ;-)
 
Korni, jakby to powiedzieć... 5 cm poniżej pępka to raczej jelit nie ma ;-) więc to nie orzeszki ;-) Gratulacje !!! :-)
 
eeeeeee, super.......:-D:-D:-D
dzięki dziewczyny!!!

no to widzę że maluch ma swoje preferencje:cool2:;-):-D:-D:-D

jejjku ale się cieszę:-D:-D:-D
 
Klajo, ja przy pierwszej ciąży poczułam w 20tygodniu! I to dopiero jak mnie madzia zdzieliła porządnie, hehehe... takiego smyrania i wiercenia po prostu nie umiałam zauważyć.
Teraz też jeszcze nie jestem pewna, ale od kilku dni mam takie wiercenie, ale dziś to poczułam wyraźniej!
Ja doczekałam ty też:tak::-D
 
ewa: dzięki:-D zjedz coś słodkiego, ale tak obrzydliwie słodkiego i poczekaj z godzinkę aż przedostanie się do krwi, może wieczorkiem, jak radzi majeczka, połóż się i wsłu****:-) a jutro się pochalisz i ty:-D

co do dwupaków, to też się tak przyzwyczaiłam wtedy ze mogłabym tak chodzić i chodzić hehehe...
 
reklama
aaaaa...... jem sobie spokojnie orzeszki arachidowe w miodzie.... od jakiejś godziny i czuję jakby mi się coś w podbrzuszu wywalało, rozciągało, pchało i wierciło i smyrało może... dziwne uczucie, bo nie mam typowego "dotykania" ale jakby mnie ktoś gilał od środka, tak poniżej pępka z 4-5 cm i w dół chyba trudno określić...... myślicie że to to???

nieprawdopodobnie szybko!!!!
Alw podobno w koljenj ciązy kobiety wczesniej czuja ruchy...wiedza juz czego sie spodziawac...
GRATULACJE:tak:
 
Do góry