reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

reklama
anaklim super!

(ja mam wrażenie, że będzie powtórka z rozrywki z madzią, czyli termin terminem, a i tak wszystko później:-(, dobrze że że mam termin na początek września, może urodzę do końca tego miesiąca:dry:)
 
klajo: hehehehe, schody nas uratują, musimy się toczyć po schodach...
ja już zacznę chyba w połowie lipca;-):-D:-D:-D
 
(ja mam wrażenie, że będzie powtórka z rozrywki z madzią, czyli termin terminem, a i tak wszystko później:-(, dobrze że że mam termin na początek września, może urodzę do końca tego miesiąca:dry:)

korni- to witaj w klubie... moja małpka tez 12 dni po terminie na świat przyszła:baffled: i chodzenie piechotką na 10 piętro nie pomogło...
 
no to Kuba zdecydował się w 7/8 miesiącu ,że on już wychodzi - chyba się chłopakowi znudzilo - więc leżonko przez miesiąc + leki - wytrzymał do 38/39 tydziń i tak trochę przed czasem ale lepiej tydzień niż miesiąc - zobaczymy jak teraz będzie
 
Korni, Ewa - jak to zniosłyście? Po terminie znaczy się? Jajko bym zniosła już drugiego dnia po, he, he... Może tym razem szybciej pójdzie:))
Dlaczegotak - teoria, teorią, a natura, naturą:)) Przy drugim dziecku i kolejnych, ruchy dziecka odczuwa się zwykle wcześniej.
A to jak czujesz ruchy dzecka jest nieporównywalne z niczym innym! To coś tak fenomenalnego, że nie da się tego opisać!
Tak siedzę sobie i tak się zastanawiam, jak ja mogłam kiedyś mówić, że nigdy nie będę mieć dzieci.... Ech, człowiek jak młody, to głupi niekiedy.....
 
Hej ja pierwsze delikatne ruchy poczułam kilka dni temu ....wspaniale się czułam teraz codziennie już czuć jak maleństwo się rusza w środku,najlepiej wieczorem czuć jak spokojnie się położę na boku :-) Pozdrawiam Majka
 
reklama
majeczko- super!!!

mi dziś w nocy się śniło, że czuje maluszka:tak: i jak sie obudziłam, to zastanawiałam się- czy faktycznie je poczułam, czy to był tylko sen... stawiam jednak na to drugie...
 
Do góry