reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

A ja już nie pamiętam, jak to jest, jak coś mi się tam rusza i teraz nie mogę się doczekać :-)

Nawet nie bardzo pamiętam, w którym tygodniu poczułam poprzednio ruchy... pamiętam jedynie, że średni syn 13 grudnia, ale który to był tydzień, to musiałabym teraz siąść i policzyć... w końcu to było prawie sto lat temu :-D
 
reklama
U mnie to jak byłam w ciązy z Caspusiem to ewidentne ruchy poczułam w 16tc...a może i szybciej były, a ja się nie połapałam:-p Z Nicolcią to był 15tc jak dobrze pamietam;-) A teraz to już wogóle strasznie szybko bo to był 12tc:szok: Na początku tak siedze wyraźnie czuje ale no myślałam, ze to niemozliwe by aż tak szybko cos czuć...ale jednak:rofl2::-D Nawet teraz jak to pisze to pare razy mnie pukła od środka hihi
 
Wczoraj napisałam, że się nie mogę doczekać - i doczekałam się wieczorem :-D

To już teraz zupełnie inne wrażenie :-)
 
Wiem, Karolcia, tylko że jak pisałam - już nie pamiętam , jak to było, odświeżę odczucia :-D

Tylko tatuś się obraził na małą, bo przez brzuch oczywiście jeszcze się nic nie da odczuć i powiedział naburmuszony: Powiedz jej, że ja to też chcę poczuć, a jak nie, to nici z lalki Barbie :-)
 
haha oj to sie będzie musiała spręzyć jak chce ta lalke barbi hahaha ale się uśmiałam:) Oj to Ty masz fajnie dopiero miłe chwile bo i zarazem wspaniałe wspomnienia:)

No mój mówi jak zwykle, ze jak słucha to jakbym orke miała w brzuchu...bo są takie odgłosy hihi
 
W końcu juz następuje ten najpiękniejszy momen kiedy sie odczuwa swojego Skarba,ja w pierwszj ciązy poczułam ze to ruchy w 19 tyg,a teraz juz zuje od kilku dni,sczzególnie jak sie najem,wtedy czuje jakby mi sie Maluszek obracał,czasem nie dowierzam,ale wiem ze to nie jelita,to musi byc to małe słoneczko :-)
 
Ja właśnie dzisiaj poczułam ruchy dzidzi, ale nie moge się doczekac tych mocniejszych kopniaczków :)
 
:-)Gratuluje pierwszych ruchów:-)....Ja juz tez nie moge sie doczekac na nie:-)
Wierze ze przy drugiej ciąży ruchy pojawia sie wczesniej , wtedy odczuwałam około 21-22 tygodnia (może i były wczesniej ale dopierow wtedy zrozumialam ze to wlasnie TO)
 
reklama
zielona no to gratuluje pierwszych drobnych odczuć :-)
najlepiej czuc pare minut po zjedzeniu i wtedy sobie usiąśc albo sie polozyc na plecach i czekac:-):-):-)

Carri no jescze troszke i poczujesz :tak:
 
Do góry