reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

reklama
jestem w szoku jak czytam ze w 12 tygodniu dziewczyny czują ruchy ...

Licząc od czubka głowy do pupy fasolka mierzy standardowo 6 centymetrów :-) ale moze ktoś jest bardzo czujny ;)


ja jeszcze nie czuję ruchów :) ale czekam na nie z utęsknieniem :)

z Gabi pierwsze ruchy poczułam w 19stym tygodniu ;)
 
jestem w szoku jak czytam ze w 12 tygodniu dziewczyny czują ruchy ...

Licząc od czubka głowy do pupy fasolka mierzy standardowo 6 centymetrów :-) ale moze ktoś jest bardzo czujny ;)


ja jeszcze nie czuję ruchów :) ale czekam na nie z utęsknieniem :)

z Gabi pierwsze ruchy poczułam w 19stym tygodniu ;)

No ja też jestem w szoku!!!
W poprzednich ciążach czułam ok 20 tc dziewczynki...
 
A mi nie wiem czy sie wydawalo ze czuje,bo juz od kilku dni nie czuje,juz nie jestem pewna teraz co ruchy a co jednak jelita:baffled:poczekam jescze,ostatnie dni nie skupialam sie na ruchach,teraz bede bardziej czujna,we wtorek wizyta wiec juz niedlugo,ja nie panikuje bo wiem ze 15 tydz to jesczze bardzo wczesnie,ja juz czekam a takie gdzie wypycha brzuch i widac jak dzidzius kopie,no ale to jeszcze troche...ale poczekam,przynajmniej niech te upaly sie skoncza:baffled:
 
Bardzo wcześnie czujecie ruchy swoich maleństw:) super :-)Mateuszka poczułam w 19 tc . Jak na razie u mnie w brzuszku cisza ,ale coś mi się wydaje ,że to kwestia kilku dni:-)
 
mi dzisiaj malenstwo szalało (czyt. bulgotało:-) ) no i jak to wytłumaczyc mezusiowi ze to juz 10 min tak szaleje, zatem mówie do niego posłuchaj.. wział głowe do brzucha i był w szoku :szok: mówi ze jest słychac róznice bulgotań zolądka i spontanicznych kopniec maleństwa.. fajowo :-)
 
reklama
Pisałam to już na innym wątku, ale mogę to napisać tu jeszcze raz:

"Ja od kilku dni czuję jak mi się małe bobo rozpycha w brzuchu. I o dziwo czuję go inaczej niż pierwszego synka :szok: Wtedy czułam małe pukanie, a teraz normalnie czuję jak się dzidzia rozciąga :tak: Ale fajne uczucie. Tak marzyłam by znowu to poczuć :tak: Ale jak dzidziuś podrośnie to pewnie odechce mi się tych kopniaków :-D:-D:-D:-p:-p"
 
Ostatnia edycja:
Do góry