reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszkow

Ja od wczoraj nic nie czuję
ale gin mnie uspokaja że powinno być ok a jak się martwię to mam podjechać
dziś chyba podjadę jak po sniadaniu nic nie poczuję
 
reklama
Mona zalew i jak czułas ruchy????? Wydaje mi sie ze lekarz ma racje by sie nie przejmowac tym....To sa poczatki ruchów nie zawsze wiec beda codziennie
 
No u mnie też nie są codziennie...czasem w ciągu dnia poczuje 3 razy tylko, a i sa dni, ze nic...tak to bywa:) Myśle, ze puki co niema co panikować;)
 
No mi gin identyko mówi i się troszkę smieje że ja w 14 tyg bym chciała tanczaco-buszujący brzuch
także czekam do pon mam wizytę niby bez usg) ale gin mówi że skoro taka panikara jestem to zrobimy ;-)
 
Zazdroszcze ze juz czujecie. To takie wspaniale uczucie. Ja w pierwszej ciazy zaczelam czuc ruchy w polowie 18 tygodnia. Pamietam to jako takie jakby tiki nerwa.Pojawialo sie co kilka dni, po kilka razy az w koncu po tygodniu poczulam mocnego kopniaka. Teraz czekam...
 
eevciaa no mam nadzieje, ze teraz szybciej poczujesz:)

mona no to jakieś korzyści z tego panikowania są haha będzie usg i bardzo dobrze to sie uspokoisz:)
Ale i tak maluszki buszuja cały czas, a my żadziutko czujemy bo poprostu zbyt malusie są;)
 
witam dziewczynki, ja jestem w polowie 17 tyg takie wyrazniejsze motylki czuje od poczatku 16 tygodnia a w 12 tygodniu tylko raz poczulam jakby głaskanie końcówką piórka, myslalam ze to nie to bo tak wczesnie ale widze z opisow że Wy tez;) super.
 
Ja od kilku dni mam wrażenie, że jak leżę wieczorem to czuję jakby mi się coś w brzuchu rozciągało, ale to raczej nie dzidizuś :no:
Z ciąży z Witkiem poczułam jego ruchy w 16 tc i było to jak smaganie skrzydłami motyla, a czasem jak puszczane bąbelki :tak:;-) Z czasem kopniaki były coraz mocniejsze. Mam nawet nagrane filmiki jak w późniejszej ciąży brzuch mi się zniekształca od jego harców :tak::-D:-D:-D
A teraz maluszka jeszcze tak nie odczuwam, ale coś mi się zdaje, że nie będę musiała długo na jego ruchy czekać ;-)

Dziewczyny, to że nie czujecie co dziennie swoich maluszków to jeszcze nie katastrofa. Ruchy są tak delikatne, że często nawet nie wiecie, że was smera od środka ;-) Poza tym każdy maluszek ma swój harmonogram dnia i nocy, nawet tam w brzuszku. Z czasem zobaczycie kiedy najbardziej harcuje, a kiedy sobie śpi :tak: I wtedy ważne będzie wsłuchiwanie się w te ruchy :tak:
 
ja czasem wieczorem mam wrazenie, ze dzidzia fika koziolki :-) ostatnio czulam jak sie obraca ach jakie fajne uczucie. raz na jakis czas poczuje dzidziule i czekam na te utesknione kopniaczki
 
reklama
Do góry