reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

reklama
Dziewczyny podobno co szczuplejsze...lub te ktore po raz kolejny są w ciązy mogą poczuc ruchy juz w 17 tygodniu (ja tak poczulam.....takie bąbelki...) Na początku myslalam ze to perystaltyka jelit ale zbyt czesto zaczeło się powtarzać ;D
.....teraz to dzidziuś juz nie tyle kopie co się rozpycha i wygina....wklada nóżki w żebra i glówką ciśnie na pęchęrz.......miłe mizianko w brzuszku poszlo w zapomnienie...teraz to REWOLUCJA ;)

pozdrawiam i zycze szybkiego czucia kopniaczków
 
Hej!! Jestem w 17 tyg, i nic jeszce nie czułam :( ale czekam cierpliwie.... no.... prawie cierpliwie :D Swoją drogą, słyszałam od koleżanki która jest w 8 mies, że podobno lekarz jej powiedział,że nie można głaskać brzuszka, bo to wywołuje skurcze,,, Słyszałyście o czymś takim??
 
no wiec powiem tak ....
przez wekkend jak sobie leżałam przed tv to cos czułam.. zwłaszczaj jak zmieniałam pozycje z leżenia na plecach na bok lub odwrotnie, take przelewanie sie,lub babelki.. 8) ale dalej nie wiem czy to dzidzi czy tylko gazy. wiec dopóki nie dostanę porządnego kopa to chyba nie będę na 100%`pewna :p
 
Patch, ja słyszałam taką wersję, że nie wolno głaskać, jak się jakieś skurcze pojawiają, bo można je wzmagać. Ale sama sądzę, że jak wszystko jest ok, to trochę dzidzilka pogłaskać trzeba :)
 
Hej kochane!
poczulam już maluszka kilka razy - na poczatku nie bylam pewna, ale teraz już na 100% wiem ze to ono. Wieczorem jak się kłade do łózia, a wczoraj jak siedzialm na baaardzo nudnym zebraniu też poczułam cos tak jakby przesuwania. Bardzo delikatnie, ale super mowie wam.
W zeszlej ciązy poczulam dopiero w 20 tyg, ale jak to juz pisal nasza koleżanka w drugiej ci.azy czuć wczesniej!!!
wyczekuję z niecierpliwością nastepnych znaków!
no i Waszych tez!!
__________________________________________________________________________________



 
reklama
Do góry