reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Maluszków

Mrs szaya a gdzie takie fajne urządzonko można kupic i ile to kosztuje?? sama chętnie bym posłuchała. Narazie nic nie czuje oprocz zmeczenia- bylam dzis pobiegac po sklepach i wczesniej taki maraton bylby dla mnie pestka, ale teraz odczuwam niezle łupanie w krzyżu :laugh: to chyba ostatni taaaki wypad :D
 
reklama
Sa na Allegro po okolo 15 zl,wiec nie za drogo ;D.
Do mnie po trudach i znojach doatral dzis monitorek ciazowy,dzieki ktoremu mam slyszec serducho dzidziusia,kopniaczki itd.Na aukcji nic nie bylo napisane,ale doczytalam po angielku,ze sie go uzywa w 3 trymestrze niestety.Wlasciwie to dziala jak stetoskop,tez jezdzi sie tym po brzuchu,ale sa dwie sluchawki i kabelki,ze mozna te dzwieki nagrac i nawet przeslac mailem ;D.Dzidzi nie slychac,ale zaraz po kapieli zaczynam kolejne nasluchiwania ;D
 
Fantastycznie!! Ja jak nic nie czułam, tak nie czuję... co prawda mam od miesiąca bardzo stresujący czas, nie wiem kiedy to się skończy, więc może powinnam się cieszyć że maleństwo przynajmniej zle nie reaguje na moje nerwy.... W końcu kiedyś mnie kopnie, a koleżanka z 8 miesiąca mówi, że jeszcze zacznę żałować tego wyczekiwania jak dostanę kopniaka w wątrobę lub żebra :D
 
a Ja narazie nic.... przynajmniej jakiś większych sygnałow a o gazach to wam pisałam wcześniej... więc sama już nie wiem. czasem też próbuje posłuchać przez stetoskop i też nic nie słyszę,,.. wiecie co zaczynam się martwić :-[ . kobitki mówia że u szczupłych mogą być już wyczuwalne ruchy a ja mam albo bardzo leniwa dzidzię albo coś jest tak :-[
 
nie martw sie sawa, jesli to twoja 1 ciąża to jeszcze masz troche czasu! . Ja też należe do raczej szczuplych i w 1 ciazy poczulam ruchy dopiero ok 20 miesiaca. Jeszcze wytrzymaj - to juz niedlugo !!!pozdrawiam
__________________________________________________________________________________



 
oczywiście chodziło mi o 20 tydzień  ;D
__________________________________________________________________________________



 
Ja też nie czuje jeszcze ruchów, choć to juz 17 tydzień. Jeszcze mnie moja mama wczoraj nastraszyła, że w sumie to powinnam juz czuć- że ona w 4 miesiacu juz czuła. I może mam a nie wiem...Ale nie odczuwam żadnego bulgotania ani nic takiego. Chyba po prostu trzeba jeszcze poczekać :)
 
Coś mi się wydaje że jak będziemy w 25 tygodniu, to bedziemy się ze swojej niecierpliwości śmiały ;D Ja dziś rano jak się obudziłam , oglądałam brzuszek i jak go dotknęłam to tak mi się śmiać chciało, bo po lewej stronie miałam taką dużą twardą kulkę, a po prawej było płasko i mięciutko....Dzieciatko musiało sobie usiąść po lewej stronie. chciałam wołać, żeby teściowa przyleciała do sypialni, ale chyba jeszcze spała... :laugh:
 
reklama
a ja juz czuje moja malutka dzidzie :laugh: zwlaszcza daje znac o sobie po dluzszych spacerkach jak sobie odpoczywam lub jak klade sie spac
 
Do góry